.

Nf30 (30*90*48 мм) sprag Freewheel Backstop носещи еднопосочни съединители, кулачковая съединител

Nf30 (30*90*48 мм) sprag Freewheel Backstop носещи еднопосочни съединители, кулачковая съединител

BGN 120.00

Сума
Налично за поръчка


започнете
крајот
Ако ви треба многу повеќе,те молам кажи ми видот и количината на производот што треба , ние ќе ви даде најмногу повластен цена ,изненадување цена.
ГОЛЕМИНА : ID*OD*МД
NF30 : 30*90*48 MM
TKN : 400 Nm

Всичко за продукта

търговска марка:
CZDZ
Името На Модела:
еднопосочен лагер
Широчина На Елемента:
4.8cm
Вид На Материала:
Като Стомана GCr15
Обем (мл):
250
Тип Елемент:
Двигатели
Диаметъра На Продукта:
9cm
Тегло На Продукта:
2.5kg
is_customized:
Yes