.

цилиндрова глава за Toyota Hi-Lux 2400 Land cruiser Hi-Ace 4-Runner Chasser Cressida 2.4 2.5 D 2446cc 8v 90-двигател : 2Л 2LT II

цилиндрова глава за Toyota Hi-Lux 2400 Land cruiser Hi-Ace 4-Runner Chasser Cressida 2.4 2.5 D 2446cc 8v 90-двигател : 2Л 2LT II

489.60
BGN 367.00 -25 %

Сума
Налично за поръчка


глава за цилиндар Тојота Hi-Лукс 2400 Land cruiser Hi-Аце 4-Тркач Chasser Cressida 2.4 2.5 D 2446cc 8v 90 - мотор : 2 L 2 LT II 11101-54120 11101-54121 909051 J11101-59121
Дел број :
11101-54120 / 11101-54121 / 1110154120 / 1110154121 / 11101 54120 / 11101 54121 / 909051 / 909 051 / J11101-59121 / J1110159121 / J11101 59121
Одговара на моторот : 2 L 2 LT II 2 L-T II 2.4 2.5 D 2446cc 8v
Главата на цилиндерот ќе одговара :
Тојота Hi-Лукс 2400 Land cruiser Hi-Аце 4-Тркач Chasser Cressida 2.4 2.5 D 2446cc 8v 90 - мотор : 2 L 2 LT II
"ФОЛКСВАГЕН" Taro 2.4 2.5 D 2446cc 8v 90 - мотор : 2 L 2lt II
бесплатни заптивка :
Па yment
Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.
Превозот на Сите item s ќе бидат испратени до вашиот Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите. Ние поддршка на пратката од страна на DHL,Fe DEX,UPS-от,ТНТ,EMS или други пратката итн. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина.
Сите предмети се сосема n ew, никогаш не се користи, и уште во orig inal пакување доколку не е поинаку назначено.
Објектот ќе биде предаден, веднаш во рок од 1-2 работни денови по потврди за плаќање.Објектот Патеката Број ќе бидат обезбедени.
Сите фотографии се прикажани за илустрација само, и се претставници на типот и моделот на цилиндри на главата се понудени во описот.Производот се нуди е на високо квалитетни резервни производ.
Грижа за корисници Ако сакате да контактирате со нас : ве Молиме испратете ни онлајн порака. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа.
Ние преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи. Дозволете ни да знаеме што не е во ред и ние секогаш ќе ви даде корист на сомнеж
По продажба на Политика
Пред купување, нашиот предлог е да испратите слика ќе треба да се инсталира на автомобилот,и да се отвори хауба се направи една воздухот слика за нас.
Предмети кои не може да се инсталира ќе бараат професионална инсталација фактура за враќање. Во спротивно, нема да се врати за наплата, ние не нудиме продавница кредитна размена.
ПРЕДМЕТИ НЕ ДОЈДЕ СО ИНСТРУКЦИИ - КУПУВАЧИ ПАЗЕТЕ СЕ
Професионалната инсталација и/или помош е силно да се предложи. Ако имате технички прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас да бара да зборувате со нашите механичар на должност. Ве молиме имајте предвид, купувачот презема сите ризици и одговорност доколку тие се одлучат да го инсталирате без стручна помош.
Ако постои компјутер грешка со некој производ и тоа не е во парк, ќе бидете известени веднаш и наплата ќе се издаде во рок од 3 дена.
Се Враќа Политика
Откако ќе конкурираат за или да се купи овој објект, вие се согласувате со следниве политика на враќање; Сите стока се продава како што е опишано.
Целосна наплата ќе се издаде ако соодветна замена не е достапно кога yourreturn пристигнува.
Се врати превозот на трошоците се на одговорност на клиентот.
Ние само можеме да прифатиме размена ако објектот е примена неточни или неисправни
Повратните информации Ние се стремиме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА ,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.

Всичко за продукта

търговска марка:
вестмув
Тип Елемент:
главата на цилиндъра
Година:
1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003
Името На Модела:
Hi Ace Hi Lux 4 Runner двигател HiAce HiLux 4Runner
Преместване:
2.4 d 2.5 D, 2.5 l l 2.4 2.4 2.5 l l 2L-T 2L T
Брой цилиндри:
4 цилиндъра
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Дължина На Продукта:
49inch
Широчина На Елемента:
21inch
Височина На Продукта:
24inch
Тегло На Продукта:
20kg
Вид На Материала:
909051 909 051 J11101-59121 J1110159121 J11101 59121
специални характеристики:
11101-54120 11101-54121 1110154120 1110154121 11101 54120 11101 54121