.

Оригинален Датчик За Налягане На Гориво За Toyota Brevis GaiaIsis Corona Lex Noah Voxy Premio Verossa Vista Crown

Оригинален Датчик За Налягане На Гориво За Toyota Brevis GaiaIsis Corona Lex Noah Voxy Premio Verossa Vista Crown

44.00
BGN 20.00 -55 %

Сума
Налично за поръчка


Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате. Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате, инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Состојба За : -акции, бренд-нови, не се користи, неоштетени
Карактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големина
Апликации : За Тојота Allion, AZT240 За Toyota Avensis, AZT251, AZT250, AZT255 За Тојота Caldina, AZT246, AZT241 За Тојота Круна Majesta, JZS171, JZS175, JKS175, JZS177 За Тојота Круна, JZS171, JZS177, JKS175, JZS175 За Тојота GS350, URS190 За Toyota, Гаја, ACM15, ACM10 За Toyota Е F, USE20 За Toyota, Изида, ANM10, ANM15 За Тојота LS460, USF40 За Тојота LS600 H, UVF45, UVF46 За Тојота Mark II Вагон Blit, JZX110 За Тојота Опа, ACT10 За Toyota, Progres, JCG10, JCG11, JCG15 За Toyota RAV4, ACA21, ACA20 За Toyota Сакаат, ANE10, ANE11 За Toyota Avensis T25 2.0 2003/04-2008/11 За Toyota Avensis Kombi T25 2.0 2003/04-2009/12
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
*Над превозот времето е само за референца, купува сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.
*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена.
1. Ви благодарам многу за изборот на YUKA , Ние нудиме на 7 дена за враќање на услугата.
2. Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот. Ако има било кој квалитет на проблем, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот. Ние ќе го реши проблемот.
3. За било која причина, сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас на прво место во 7 дена по приемот, и одржување на производи во оригинал, кога се врати ве молиме да го плати превозот цена, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, ви Благодарам.
4. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
За било која причина, ако се разочарани, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.

Всичко за продукта

Година:
2003-2009
Височина На Продукта:
2.8cm
Дължина На Продукта:
5.2cm
специални характеристики:
89458 32010, 8945842010, 89458 42010
Името На Модела:
8945822010, 89458-22010, 89458 22010
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Вид На Материала:
Метални
Тип Елемент:
Подаване И Обработка На Гориво
Преместване:
89458-32010, 89458-42010, 8945832010
Тегло На Продукта:
0.05kg
Широчина На Елемента:
2.8cm
Диаметъра На Продукта:
1.2cm
търговска марка:
ИВОК
Брой цилиндри:
датчик за налягане на горивната магистрала
Името На Вида:
датчик за налягане на горивната магистрала
Атрибут:
Оригинално оборудване за TOYOTA
Произход:
Япония
Брой Пин Кода:
3-пинов конектор
двигател:
2URGSE, 1JZFSE, 1AZFSE, 3SFSE, 1URFSE
Номер на производителя:
89458-22010, 8945822010, 89458 22010
Заменя Номер Детайли:
89458-32010, 89458-42010, 8945832010
Друг Номер:
89458 32010, 8945842010, 89458 42010