.

цилиндрова глава за SEAT Toledo Ibiza Inca Cordoba Vario Vario 1.9 D 1898CC 8V 92-95 двигател : 1Y 028103351D 908032 50003069

цилиндрова глава за SEAT Toledo Ibiza Inca Cordoba Vario Vario 1.9 D 1898CC 8V 92-95 двигател : 1Y 028103351D 908032 50003069

553.60
BGN 415.00 -25 %

Сума
Налично за поръчка


глава за цилиндар СЕДИШТЕ Толедо Ibiza Инките Vario Кордоба Vario 1.9 D 1898 CC 8 V 92-95 моторот : 1 Y 028103351 D 908032 50003069
Дел број :
029 ЗК 20015 / 028103351 D / 908032 / 908 032 / 50003069 / 11-08012-SX
Одговара на моторот : 1 Y 1.9 D 1898 CC 8 V
Главата на цилиндерот ќе одговара :
Фолксваген Голф / Vento / Passat / Caddy / Поло / Сантана 1.9 D 1898 CC 8 V 91-95 моторот : 1 Y
СЕДИШТЕТО Толедо / Ibiza / Инките / Vario / Кордоба Vario 1.9 D 1898 CC 8 V 92-95 моторот : 1 Y
AUDI 80 / 90 / Индустриски 1.9 D 1898 CC 8 V 89-91 90-96 моторот : 1 Y
Па yment
Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.
Превозот на Сите item s ќе бидат испратени до вашиот Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите. Ние поддршка на пратката од страна на DHL,Fe DEX,UPS-от,ТНТ,EMS или други пратката итн. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина.
Сите предмети се сосема n ew, никогаш не се користи, и уште во orig inal пакување доколку не е поинаку назначено.
Објектот ќе биде предаден, веднаш во рок од 1-2 работни денови по потврди за плаќање.Објектот Патеката Број ќе бидат обезбедени.
Сите фотографии се прикажани за илустрација само, и се претставници на типот и моделот на цилиндри на главата се понудени во описот.Производот се нуди е на високо квалитетни резервни производ.
Грижа за корисници Ако сакате да контактирате со нас : ве Молиме испратете ни онлајн порака. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа.
Ние преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи. Дозволете ни да знаеме што не е во ред и ние секогаш ќе ви даде корист на сомнеж
По продажба на Политика
Пред купување, нашиот предлог е да испратите слика ќе треба да се инсталира на автомобилот,и да се отвори хауба се направи една воздухот слика за нас.
Предмети кои не може да се инсталира ќе бараат професионална инсталација фактура за враќање. Во спротивно, нема да се врати за наплата, ние не нудиме продавница кредитна размена.
ПРЕДМЕТИ НЕ ДОЈДЕ СО ИНСТРУКЦИИ - КУПУВАЧИ ПАЗЕТЕ СЕ
Професионалната инсталација и/или помош е силно да се предложи. Ако имате технички прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас да бара да зборувате со нашите механичар на должност. Ве молиме имајте предвид, купувачот презема сите ризици и одговорност доколку тие се одлучат да го инсталирате без стручна помош.
Ако постои компјутер грешка со некој производ и тоа не е во парк, ќе бидете известени веднаш и наплата ќе се издаде во рок од 3 дена.
Се Враќа Политика
Откако ќе конкурираат за или да се купи овој објект, вие се согласувате со следниве политика на враќање; Сите стока се продава како што е опишано.
Целосна наплата ќе се издаде ако соодветна замена не е достапно кога yourreturn пристигнува.
Се врати превозот на трошоците се на одговорност на клиентот.
Ние само можеме да прифатиме размена ако објектот е примена неточни или неисправни
Повратните информации Ние се стремиме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА ,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.

Всичко за продукта

търговска марка:
вестмув
Тип Елемент:
главата на цилиндъра
Година:
1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997
Името На Модела:
Volkswagen 029 ЗК 20015 028103351D 908032 908 032 50003069 11-08012-SX
Преместване:
1.9 d, 1.9 1.9 L l
Брой цилиндри:
4 цилиндъра
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Дължина На Продукта:
49inch
Широчина На Елемента:
21inch
Височина На Продукта:
24inch
Тегло На Продукта:
20kg
Вид На Материала:
SEAT Toledo Ibiza Inca Cordoba Vario Vario 028103351 D
специални характеристики:
AUDI 80 90 промишлен VW Golf Vento Passat Caddy Polo Santana