.

12 (инча ) от неръждаема стомана, голяма кръгла форма дъждовна баня дъждовна накрайник за душ / аксесоари за баня (стандарт 1/2) ash051

12 (инча ) от неръждаема стомана, голяма кръгла форма дъждовна баня дъждовна накрайник за душ / аксесоари за баня (стандарт 1/2) ash051

111.98
BGN 75.00 -33 %

Сума
Налично за поръчка


Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.
Гаранција :
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат.
Врвен квалитет, Ниска цена.
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.54 см=25.4 mm
Материјали :
Нерѓосувачки Челик.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата. Connection Type :
Стандардна 1/2" Додатоци :
На сите приклучоци се вклучени.
Други :
Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.
Превозот И Ракувањето Со :
Бесплатен Превозот (Брод на светот).
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата.

Всичко за продукта

Тип Инсталация:
Стенен Монтаж
Стил:
Това Е Една Корона
Тип:
Фиксиран Ротатабельный Тип
Номер На Модела:
ash051
Surface Покритие:
Няма
Функция На Накрайник За Душ:
Дъждовни Накрайник За Душ
Материал:
неръждаема стомана
Форма на душ:
Кръг