.

Бяла преносима дъждовна накрайник за душ-квадратна водосберегающая високо налягане White hsh0010 (w)b

Бяла преносима дъждовна накрайник за душ-квадратна водосберегающая високо налягане White hsh0010 (w)b

5.10
BGN 4.00 -22 %

Сума
Налично за поръчка


МАТЕРИЈАЛ : ABS пластика изградба обезбедување на квалитетот и долговечноста
ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Универзална конекција, директно теми
КРАЈ : Полиран Хром,Лесно се чисти вар и калциум, израстоци
ПРОТОК на ВОДА го ОЦЕНУВАТЕ : Номинална во 2.5 Литри во Минута со Отстранлив Вода-Saver
Нашата тушеви мора да помине ригорозни,5-фаза за оценување на квалитетот тест (притисок, сол-спреј тест време повеќе од 48 H, енергични употреба, температура, живот) пред да заработуваат производителот одобрување.
Силикони sprayface го прави лесно да ја избрише секоја солза од минерални израстоци. UPC & CUPC Уверение.
Пакет Се Вклучени :
1piece Една Функција Дожд Туш Главата (без други додатоци)
Големина на(Приближно) : 13cm x 6cm x 25cm
- Кои не сакаат опции? Со нашата Бела четка showerhead, options сега лежат во едноставни пресврт на млазницата.
- Со супер една функција и вода спреј стилови, овој showerhead е сигурен за подобрување на вашиот туш искуство.
Комбинирање на различни showerhead излези, ова опфаќа речиси сите туш видови и стилови.
Гума млазници се шири убаво низ лицето на туш главата се обезбеди соодветен проток на вода за да се приспособат на различни прилагодувања.
- Со ротирачки заклучување механизам, префрлување помеѓу три режими не е едноставен и лесен.
Формирана од ABS термо материјал, тоа е способни да се справат со убаво топло тушеви.
- Користејќи 1/2" стандард големината, овој модел е совршен и лесен за употреба.
Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро
дебитна картичка, Web Money и Банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна за
во иднина.
Кога купувачот го користите Boleto, ние ќе ги доби масажа од Alibaba систем : "Постои
доцнење од 5 работни дена од Boleto плаќање дозвола. За време на овој период, ве молиме
не ја модифицирајте цел цена. Вие не треба да ги потсети на купувачот да ја плати." значи, кога
можете да користите Boleto плати за вашата цел , тоа ќе биде deday 5 повеќе денови за испорака .
Ние ќе брод во 1-2 работни дена по плаќање се расчисти.
Објектот на локација во САД - 4-8 бизнис дена
Објектот loaction во Кина - epacket 7-14 дена
Кина пост 20-60business дена
( Забелешка : цел износ помалку од ќе брод без следење Бр. )
Увозни давачки и сите други такса не се вклучени во точка трошоци или од трошоците за превозот.Купувачи се одговорни за тие трошоци.
Ние не бродот за да PO.ПОЛЕ ако пакетот се големи, како USPS express не го прифатам тоа, па ве молиме оставете ни го вашето валидна физичка адреса.
Контактирајте со нас
Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши.
Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации пред да го контактирате и вашиот проблем.
Ве молиме да ни помогне да продолжиме да ве снабди со овие големи објекти во подолу трговија на големо со
оставајќи ги сите позитивни и "ПЕТ ЅВЕЗДИ" рејтинг кога оставајќи ни повратни информации. Ние го цениме
вашиот бизнис и ние ќе го прават истото за вас. ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ!!
Ако имате било какви прашања, загриженост, добредојдени да ни e-mail. Ние ќе ви одговориме во рок од 24-48 часа
во повеќето случаи порано. Ние работиме 5 и 1/2 дена недели. Ако не сте го слушнале од нас во
даденото време, ве молиме бидете сигурни да проверите ја вашата спам.
Нашата работа, време е(Пекинг Време) :
Понеделник 9 : 00 часот наутро - петок, 6 : 00 часот
Сабота 9 : 00 часот по полноќ, сабота 12 : 00 a.м
Производите може да се врати во рок од 7 дена по нејзиниот прием. Сепак, Ако производите не
имате било какви проблеми, купувачот треба да се плати за враќање превозот цена. Тоа е навистина важно
дека љубовта вашето купување од нас.

Всичко за продукта

Тип Инсталация:
Стенен Монтаж
Surface Покритие:
Хром
Форма на душ:
Площ
Стил:
Това Е Една Корона
Форма:
Площ
Материал:
ABS пластмаса
Номер На Модела:
hsh0010(W)
Аксесоари:
Душ Глава
търговска марка:
Seafulee
Тип:
Определен Вид Подкрепа На
Тип На Управление Студена / Гореща Вода:
Автоматично Управление С Термостат
Функция На Накрайник За Душ:
Водосберегающие Душ Глава
режим:
порой
Цвят:
Бял
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА