.

Бързо пране устройство за измиване на ориз Ориз многофункционален пералня пране ориз JJ2834

Бързо пране устройство за измиване на ориз Ориз многофункционален пералня пране ориз JJ2834

6.40
BGN 5.00 -22 %

Сума
Налично за поръчка


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Безбедно, нетоксични и лесно се чистат. Тоа може да се користи за миење ориз,соја, грозје и така натаму. Уникатен дизајн, посебно дизајниран за внатрешна направи за перење процесот повеќе погодно. Големина на : 17.50*12.19*15.20 cm/6.89"*4.80"*5.98". Боја : како на сликата. Материјал : ABS Количина : 1 Pc
Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 Pc x Ориз се Мијат Уред

Всичко за продукта

Цвят:
както е показано на фигура
търговска марка:
OOTDTY
Номер На Модела:
D14261
Характеристика:
Екологично Чист, Зареден
Тип:
Дуршлаги И Ситечки
Вид На Метал:
Пластмаса