.

Неръждаема стомана, морски дарове и инструменти, риби, везни стъргало рибена кожа четка за бързо премахване на риба почистване на белачка рибена кожа четка за зъби

Неръждаема стомана, морски дарове и инструменти, риби, везни стъргало рибена кожа четка за бързо премахване на риба почистване на белачка рибена кожа четка за зъби

18.66
BGN 10.00 -46 %

Сума
Налично за поръчка


Точка име : Бенто Кутија Сад Пластичен Прибор за јадење Овошје Стил Прибор за јадење Пластични Ручек Кутија Деца Микробранов Сад за Храна Контејнер Бенто Ручек Кутија Сет
А Превозот адреса - Предмети ќе бидат испратени до вашиот профил адреса,ве Молиме да се осигурате дека превозот адреса е целосна и точна.
B. Помалку 150$, Ние ќе брод бесплатно преку Кина Пост Воздух Mail. 15-22 дена да пристигнат.
C. Вашата нарачка тежина е повеќе од 2 Kg, ние треба да Делумно пратки од Кина Пост Воздух Mail или Epacket ,ако цел повеќе од 150 ние ќе бесплатен превозот Од FEDEX ,DHL ,EMS и така натаму .
Ние ви ја испраќаме на Светот ,се Очекува APO/FPO.
Предмети се испраќаат од Кина, Воздухот Mail ,Достигнувајќи повеќето земји whitin 10-60 работни дена
Времето за испорака зависи од desitination и други фактори,тоа може да потрае до 20 бизнис days There многу видови на плаќање ќе можете да изберете во . Ние ви препорачуваме ЗАЧУВАМ,и кредитна картичка плаќање, исто така, е безбеден за двете
нас,бидејќи таму ќе биде noraml постапка,за 24hours за да ја потврдите вашата кредитна картичка информации,во текот на овој
време,за безбедноста на двете страни,ние не им е дозволено да брод,и предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена кога потврди
исплата информации. Вашето мислење е навистина важно за нас.
-Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе
добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме.
-Ако вие?повторно не се задоволни со нашите производи и услугата, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме!Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за
нова. Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во својата
оригиналната кутија и пакување. Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис обезбедени
како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога
ќе добиете предмети во кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи
ситуацијата.
Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : Ние прифаќа Следниве начини на плаќање : со кредитна картичка ,moneybooker,Т/Т. Western Union
П : Колку чини да брод на нашата земја?
A : Пакет Помалку од 2kg , ние ќе брод од страна на Chian Пост Воздух Mail или Epacekt бесплатен превозот во Повеќето земји,и пакет над 2kg ,купувачот мора да си дозволат целиот превозот цена.
П;постои ary следење на број на мојот објект
A : Да , ние ви ја испраќаме на секој ред со нивниот следење на број ,и можете да одите на веб-сајт за следење од себе и ние, исто така може да ви помогне да ги пратите .
П : Дали производи доаѓаат со мало пакет
A : имаме прогласи пакет детали за опис на секој производи,ве молиме да го проверите тоа ,ви благодариме
П : јас сум продавачот ,јас сакам да се купи многу компјутери од вас ,она што е трговија на големо цена ?
О : Ако вашиот број е голем , ве Молиме ни e-mail ,ние ќе ви даде најдобра цена

Всичко за продукта

Цвят:
Сребро
Тип:
Инструменти За Морски Дарове
документ:
CIQ, CE / EU
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Вид На Метал:
неръждаема стомана
Материал:
Метални
Тип Инструменти За Морски Дарове:
Бисквити И Снимки От Морски Дарове
Номер На Модела:
ZM0049
BN:
Фантастична Кухня
Тип:
Инструменти За Морски Дарове
документ:
CIQ, FDA, LFGB, CE / EU
Номер На Модела:
ZM0049
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Тип Инструменти За Морски Дарове:
Бисквити И Снимки От Морски Дарове
Цвят:
Сребро
Материал:
неръждаема стомана
Размер и тегло:
20.5*7.5*12 см 80 г
Тип Инструменти За Морски Дарове:
Пинсети За Рыбьих На Костите