.

Ръчно изработени Син новородените момичета пола-пакетче с дължина до глезените деца танцова пола балет тюл пола-пакет за рождения Ден на детето Pettiskirt

Ръчно изработени Син новородените момичета пола-пакетче с дължина до глезените деца танцова пола балет тюл пола-пакет за рождения Ден на детето Pettiskirt

34.88
BGN 30.00 -14 %

Сума
Налично за поръчка


Рачно изработени Сина Бебе Девојки Туту Здолниште Глуждот-Должина на Деца Танц Здолниште Балет Tulle Туту Здолниште за Роденден на Детето Pettiskirt
Материјали : Најлон, Mesh,Tulle
Карактеристики : Tulle Ленти Здолниште, ,Нема Надеж
Големина : Одговара За 85-165 CM Висина, Возраст 2 години - 14 години
Повод : Цвет Девојка Свадба, Деверуша,Лица,Настани,Фестивали,Birthday (Роденден), Фотографија, Церемонија,Ноќта На Вештерките, Перформанси
PLS ЗАБЕЛЕШКА : ОВА Е САМО ЗДОЛНИШТЕ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ ГОРНИОТ ДЕЛ И ОБВИВКА.
1. Може да се прилагоди на различни големина
2. Прирачник за мерење,грешки за 1-3cm,1inch=2.54 см.
3. Ве МОЛИМЕ проверете ја големината на табелата внимателно да се избере вистинската големина
НИ Големина Возраст Здолниште Должина Половината(се водат опсег) Укажуваат на тоа Висина 2 T 1-2 Years 40cm 42-49cm 70-80см 3 T/4 T 3-4 Years 50cm 44-53cm 90-100cm 5 / 6 5-6 Years 65cm 49-55cm 110-120cm 7 / 8 7-8 Years 75см 51-57cm
130-140cm 9 / 13 9-13 Years 85cm 56-63cm 145-155cm 14 14-15 Years 95cm 58-66cm 155-165cm
Ако било друга боја е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебна цел. овде за да ги пребарувате сите боја

Всичко за продукта

Дете американски размер:
2Т, 3T, 4Т, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Отдел Име:
Деца
Вид На Модела:
Твърд
Дължина На Роклята:
Дължина До Глезена
Материал:
Шифон, Полиамид, Полиестер
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Украса:
Покривка
Стил:
Иновация
Силует:
Бална Рокля
търговска марка:
принцеса Туту
Номер На Модела:
Пола За Момичета
Номер На Модела:
пола пакетче
Цвят:
Сини
Възраст:
1-14 години
Качество:
Високо качество
Име:
тюлевая пола
Смогите да бъде индивидуално:
Да(смогите да се направи в различен цвят/размер)