.

Момичета карикатура лятна рокля децата Baby Princess Dress децата партия потребителски cosplay рокли 5 цвята 2-3-4-5-6-7-8T

Момичета карикатура лятна рокля децата Baby Princess Dress децата партия потребителски cosplay рокли 5 цвята 2-3-4-5-6-7-8T

17.07
BGN 14.00 -18 %

Сума
Налично за поръчка


Девојки Цртан филм Летен Фустан Деца Бебе Принцеза се Облекуваат Децата Децата Партија Обичај Cosplay Фустани 5 Бои 2-3-4-5-6-7-8 T Опис : Девојка се Облекуваат 1 Пакет = 1 фустан Пол : Девојки Главен Материјал : Памук За Возраст : 2 T-8 T Големина : 100/110/120/130/140 Има 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.

Всичко за продукта

Дете американски размер:
8Т, 24М, 4Т, 5Т, 6Т, 7Т, 3T
търговска марка:
Чанг Свит
Материал:
Памук
Дължина На Роклята:
Дължина До Коляното
Стил:
Сладки
Украса:
Лук
Силует:
Бална Рокля
Дължина ръкав(см):
Кратък
Вид На Модела:
Карикатура
Стил Ръкави:
Пластове Ръкав
Вграден сутиен:
No
Яка:
О-Образно Деколте
Отдел Име:
Деца
Пол:
Момичета