.

Kindstraum 2017 Детски дънки за момичета, момчета мода скъсани дънки 2 цвята измити ежедневни панталони децата памук дънкови панталони, MC448

Kindstraum 2017 Детски дънки за момичета, момчета мода скъсани дънки 2 цвята измити ежедневни панталони децата памук дънкови панталони, MC448

17.58
BGN 15.00 -15 %

Сума
Налично за поръчка


Kindstraum 2017 Бебе Фармерки Девојки и Момчиња Мода Искинатите Фармерки 2 бои Изми Секојдневен Панталони Chidren Деца Памук Demin Панталони ГОЛЕМИНА ВОВЕД Опција Препорачуваме Висина Панталони Должина Половината Колковите 12 M 70~80 см
( 27.5~31.4 инчи) 47 cm
( 18.5 инчи) 48 см
( 18.8 инчи) 62 cm
( 24.4 инчи) 24 M 80~90 cm
( 31.4~35.4 инчи) 49 cm
( 19.2 инчи) 50 cm
(19.6 инчи) 64 cm
( 25.1 инчи) 3 T 90~100 cm
( 35.4~39.4 инчи) 53 см
( 20 инчи) 52 см
( 20.4 инчи) 66 см
( 25.9 инчи) 4 T 100~110 см
( 39.4~43.3 инчи) 57 см
( 22.4 инчи) 56 cm
( 22.0 инчи) 68 cm
( 29.7 инчи) 5 T 110~115 см
( 43.3~45.2 инчи) од 61 cm
( 24 инчи) 60 cm
( 23.6 инчи) од 70 см
(27.5 инчи) 6 T 115~125 см
( 45.2~49.2 инчи) 65 cm
( Беа 25,5 инчи) 62 cm
( 24.4 инчи) 72 см
( 28.3 инчи)
Висината е за повикување само.
Ве молиме љубезно дозволете 1-3 cm разлика се должи на рачно мерење.
Боите на производите може да биде малку различен од вистински бои, бидејќи на различни екрани и светлина.
Ако не сте задоволни со предмети што ги примате, ве молиме контактирајте со нас, наместо да се отвори спорот.

Всичко за продукта

Дете американски размер:
12М, 24М, 5Т, 6Т, 4Т
Отдел Име:
Деца
Тип Елемент:
Дънки
Пол:
Унисекс
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
MC448
Измиване:
Бял, Множествена
Стил:
Ежедневни обувки
търговска марка:
Киндстраум
Вид На Талията:
Среден
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Вид На Монтаж:
Редовен
Тип На Затваряне:
Еластичен Колан
Тип Тъкани:
Деним