.

3-12Y girl dress for wedding party style Sequins flowers princess girls dresses summer girl dresses Smearing

3-12Y girl dress for wedding party style Sequins flowers princess girls dresses summer girl dresses Smearing

17.36
BGN 15.00 -14 %

Сума
Налично за поръчка


Производи Детска Облека Бисер везови Девојки Цвет Облечи Деца бела Свадба се облекуваат за Партијата се Облекуваат Принцеза Swallowtail вечер фустан Големини
110=3-4 T 120=5 Т 130=6 T 140=7-8 T 150=9-10 T 160=11-12 T 3-12 Yrs
(Можете да изберете големината она што го сакате) Материјал (35% Памук +65% Полиестер) Боја 85-98% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светла
големина
врвот( Единица : cm)
Податоците се за повикување само, 2-3 cm за грешка при мерење спектар големина. Биста Пред здолниште должина По должината Возраст 110 60 60 70 3-4 T 120 68 65 80 5 Т 130 70 70 88 6 T 140 72 76 95 7-8 T 150 78 79 103 9-10 T 160 80 86 110 11-12 T

Всичко за продукта

Дете американски размер:
3T, 4Т, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Отдел Име:
Деца
Пол:
Момичета
Дължина На Роклята:
Дължина До Коляното
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Украса:
Beading
Стил Ръкави:
Редовен
Вграден сутиен:
No
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
Вид На Модела:
Цвете
Номер На Модела:
рокля за момиче
Материал:
Памук, Мрежа
Стил:
Официално
Силует:
Тръба / Русалка
търговска марка:
mitun полуфинал
Яка:
О-Образно Деколте