.

2-8years Dress+Bag/Linen set print dress for Baby Girl Spring Summer Fall Long-Sleeve Princess Blue backgroud palace style

2-8years Dress+Bag/Linen set print dress for Baby Girl Spring Summer Fall Long-Sleeve Princess Blue backgroud palace style

BGN 21.74

Сума
Налично за поръчка


**екстра точка ќе добиете дополнителни 3% off најголемиот дел цена!**
*Фабрика Директни - Локален Бренд Со*
Ние обично го користат тенок и лесен материјал како пластика кеса да пакет на стока, така што ќе може да го спаси цената на превозот да си дозволат нашите клиенти повеќе поевтина цена.
Големина на табелата (CM; отстапување : 1-3 CM)
Децата НИ Големина
Градите
Рамо
Фустан должина
Должина На Ракав
2 T
25
20
46
31
3 T
27
22
49
33
4 T
29
24
52
35
5-6 T
31
26
55
37
7-8 T
33
28
58
39
~SET=ФУСТАН+ТОРБА~
Купувачи се покаже
↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑
2017 нови модели
Пред употреба, ве молиме да се мијат со топла вода. природно сушење. ниско железо. се користи не-хлор кајгана.
Плаќање и испорака
W e прифати сите плаќања што се наведени погоре. Сите предмети ќе брод во рок од 1-5 работни дена (исклучува во викенди и празници) по исплата е расчисти. Се враќа Ние гарантираме дека секој објект што сте го купиле е сосема нова и не се користи или се обидел на пред. (Без наплата на превозот и ракувањето за меѓународни налози) *Сите отворени ставки ќе бидат одземени 25% restocking такса *ве Молиме контактирајте со нас, прво пред да го испратите назад на вашиот предмет. Кога некоја наредба, тоа значи ќе треба да ја прочитате нашата услови и вие се согласувате со нив. Повратни информации и Услуги на Клиентите Ние се стремиме за 100% позитивни повратни информации и да се потрудиме да се направи сте во голема мера се задоволни со купување и трговија. Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, ве молиме да ни даде можност да ги решите вашите грижи пред да замине повратни информации. Ние ќе напишам ќе се врати што е можно поскоро, обично во рок од 24 часа. Ние го остави позитивни повратни информации за сите успешно завршени трговија. Ве молиме контактирајте со нас преку порака систем. Ако ја испратите e-mail, ве молиме наведете го бројот на нарачката или на следење на број на пратката или на линкот на објектот што сакате да го купите, така што можеме да го услугата што побрзо и ефикасно. Нашиот одговор е во рамките на 24-36 бизнис часа. Понекогаш спам филтри ќе го блокира нашите пораки, ве молиме проверете ја вашата спам за исчезнати пораки ако не се слушне од нас во рок од 48 бизнис часа. Ве молиме, ве Молиме да купите со доверба. Ве молиме не заборавајте да го оценувате нашата услуга кога ќе ја добиете на стоки. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и ни остави 5 ѕвездички за сите. 5 ѕвезди на Услуги е наш приоритет .Ако не добијат 5 ѕвезди на услуги ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе најде начин да го поправам.позитивни повратни информации и услуги на клиентите е наш приоритет.ви благодарам многу за шопинг во нашата продавница.

Всичко за продукта

Дете американски размер:
8Т, 24М, 4Т, 6Т, 3T
търговска марка:
wobfaobxylf
Материал:
Лен, Памук
Дължина На Роклята:
Дължина До Коляното
Стил:
Европейски и американски стил
Украса:
Цветя
Силует:
Бална Рокля
Дължина ръкав(см):
Пълен
Вид На Модела:
Цвете
Стил Ръкави:
Редовен
Вграден сутиен:
No
Яка:
Яка Питър Пэна
Номер На Модела:
W170002
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Отдел Име:
Деца
Пол:
Момичета