.

Момичета Set 2018 New Korean Child Clothing Teenager Детски Дрехи Раирана Тениска С Дълъг Ръкав + Дълга Пола 2 Броя Комплекти Възраст 3-14

Момичета Set 2018 New Korean Child Clothing Teenager Детски Дрехи Раирана Тениска С Дълъг Ръкав + Дълга Пола 2 Броя Комплекти Възраст 3-14

27.23
BGN 23.00 -16 %

Сума
Налично за поръчка


Да dears :
W e ќе се обрне многу внимание на нашите H igh П uality и F D ast elivery . Ве молиме доверба и надзор нас , ми се има доверба и тоа е добро.
големина нас големина предлог висина должината на кошулата(cm) градите(cm) должина на здолниште(cm) половината(см) 100 3 T 100-110 36 58 53 40 110 4 T 105-115 38 60 57 42 120 6 115-125 40 65 61 44 130 8 125-135 42 68 65 46 140 10 135-140 46 71 70 48 150 12 140-145 50 74 74 50 160 14 145-150 54 77 78 52
Нашите услуги Ние се фабрички директна продажба, ние ќе ви даде најдобар квалитет облека, брза испорака брзина, најниска цена, најдобра услуга. Благодарение на вас како нашите производи, при купување на стоки, ќе се обезбеди вашето име и презиме, детални адреса и куќниот број, правилен поштенски код и телефонски numer, ние ќе го испратам до тебе што е можно. Ако имате било какви прашања,не отворен спор, може да контактирате со нас, ние ќе ви даде најдобра услуга. Се надевам да имаат пријатен шопинг искуство, имаат убав ден!
Повратни информации, Ние сме толку горди на примање многу повеќе позитивни повратните информации од нашите клиенти. Вашиот satisfication е многу важна за нас. Ако имате било какви загриженост по добивањето тоа, ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС ЗА РЕШЕНИЕ . Ние гарантираме вашето 100% satisfication, ви благодариме.
За Превозот
DHL Две-Пет работни дена на патот
Fedex Две-Седум работни дена на патот
ТНТ Две-Седум работни дена на патот
EMS Пет-Петти работни дена на патот
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Петтиот-Шеесет работни дена на патот
Напомена : за Одмор и weedend не се вклучени во работните денови

Всичко за продукта

Дете американски размер:
3T, 4Т, 6, 8, 10, 12, 14
Отдел Име:
Деца
Тип Елемент:
Комплекти
Вид Връхни Дрехи:
Жилетка
Яка:
Квадратен Яка
Дължина ръкав(см):
Пълен
търговска марка:
ЮБАОБЭЙ
Материал:
Полиестер, Памук
Вид На Модела:
Шарени
Номер На Модела:
1616
Стил Ръкави:
Редовен
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Стил:
Ежедневни обувки
Пол:
Момичета
Тип На Затваряне:
Пуловер
Отдел Име:
Деца
Пол:
Момиче
За:
дрехи за малките момичета
Рокля:
дрехи за момичета
Облекло:
Рокля
Подходящ Сезон:
Пролет Лято Есен
облекло за:
детски дрехи
Подходяща възраст:
3T--14T
Цвят:
Бежов