.

12M-5Y boys cars бродерия дънки Детски дънкови панталони детски панталони teen child MH0640

12M-5Y boys cars бродерия дънки Детски дънкови панталони детски панталони teen child MH0640

15.34
BGN 15.00 -2 %

Сума
Налично за поръчка


Име на производ : Момчиња фармерки MH0640
Боја : Сина
Големина : За 12 месеци до 5 години момчиња.
Мека тексас облека со еластична корселе и drawstring го прави овој панталони удобен за носење во пролет,лето и есен. Мало дизајн така што може да се носат надвор згусне панталони или надолу панталони во зима. Два странични џебови
.
Ние сме original дизајнер и производител на овие фармерки. Така што тешко може да се да имаат продажната цена пониска од нас. Трговија на големо и Една Многу купување е добредојден.
Големина опции на .com се разликуваат производи големина на етикетата .
Ве молиме видете на табелите подолу, за да се избере соодветна големина на :
Големина опции
Должина,cm
Половината,cm
Колковите,cm
Производи големина на етикетата
/Совети heigh
12 M
46
42
61
3/ 85-90
2
50.5
43
64
5/ 90-95
3 T
54.5
44
68
7/ 95-100
4
58
45
72
9/ 100-105
5
63
46
74
11/ 105-110
Ставка детали / details/ détails / detalhes / detalles
Големина референца
7-12 месец 80-85cm
12-18 месец 85-90cm
24 месец / 2 години 90-95cm
3 години 95-100cm
4 години 100 -105cm
5 години 105-110cm
6 години 110 -115cm
7 години 115 -120cm
8 години 120 -125cm високи
9 години 125 -130cm високи
10 години 130 -135cm високи
11 години 135 -140cm високи
12 години 140 -145cm високи
Ние се користи за да испратите големина информации потврди порака за секое купување. Тоа чини повеќе пати на чекање за одговор па предмети испорака не брза . Сега ние треба да ја откажете оваа големина информации потврдете ја пораката.
На Руски Купувачи :
Бидејќи на руската Пост политика,ние мора да се пополни во примачот име и презиме . Ве молиме оставете ја вашата адреса со име и презиме.
Ние ги почитуваат законот и на Обичајот и поштата политика.
Ви благодариме за вашето разбирање и соработка.
Превозот :
Пакети најчесто се испратени од страна на Кина Пост Воздух Mail, Ali Express Стандард Превозот,Финска Пост Mail, Хонг Конг Пост Воздух Mail , руски Воздух,или Малезија Пост Воздух. Тоа може да поминат 15-50 дена да повеќето земји.
Листата подолу ги покажува евентуално време до пет countres.
Сад 15-40 дена
Русија 10-60 дена
Бразил 20-60 дена
Австралија 10-50 дена
Јапонија 5-50 дена
Превозот на Белгија, Бугарија, Хрватска, Кипар, чешка Република, Естонија, Франција, Грција, Унгарија, Италија, Израел,Литванија, Полска, Романија, Словачка, Словенија,Латвија, Луксембург, Холандија,Португалија, Шпанија, Шведска може да биде за 7-16 дена. Ова брзо и економски оператор ќе брод во пакет да се Велика Британија и потоа испорака од Кралската пошта услуга.
Ние не може да даде точна време кога ќе може да прими.Ние сакаме вашето трпение и ви благодариме за разбирањето.
Ако сте во итна потреба за објекти, Кина пост воздухопловната не може да биде добар избор.
Размислете ЕМС услуга за 3-7days ,DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX.. за 3-5days .НО, цената за овие услугата се повисоки од Кина пост Воздухопловната
Ве молиме да не контактирате доколку ви се потребни овие испорака на услугата.
За било какви прашања,не двоумете се да контактирате со нас. Ние работиме напорно за вашето задоволство и желба за позитивни повратни информации.
Посакува среќен и удобно купување искуство во нашата продавница.
За повратни информации
Се надевам дека не ни се корист за да напишете некои информации во повратни информации ,вклучувајќи
1)Вашето искуство на нашите производи.
2)Големина XX (големината што сте ја купиле) вклопува / тесни / голем за XXX cm/kg (висина и/или тежина на вашето дете) дете.
Повратни информации е благороден референца за нашата продавница и нови купувачи . Ви благодариме повторно за вас добрина и пациентот за пишување.

Всичко за продукта

Дете американски размер:
2Т, 3T, 4, 5, 12М
Отдел Име:
Деца
Тип Елемент:
Дънки
Вид На Монтаж:
Свободен
Вид На Модела:
Карикатура
Пол:
Момчета
Стил:
Ежедневни обувки
Вид На Талията:
Среден
Тип На Затваряне:
Дантела
Измиване:
Средно, Бял
Номер На Модела:
0640