.

SOSOCOER Boy Girl Clothing Sets 2017 New Summer Plaid Sleeveless T-shirt+Pants 2pcs Kids Clothing Set Grid Pattern Baby Clothes

SOSOCOER Boy Girl Clothing Sets 2017 New Summer Plaid Sleeveless T-shirt+Pants 2pcs Kids Clothing Set Grid Pattern Baby Clothes

23.17
BGN 14.00 -40 %

Сума
Налично за поръчка


[ ИМЕ на ПРОИЗВОД ] SOSOCOER Момче Девојче Облека Поставува 2017 Нови Лето Plaid без Ракави, T-shirt+2 парчиња Панталони Детска Облека Постави Мрежа Шема, Бебе Облека
[БОЈА] Како Слика
[SIZE] 70-80-90-100 одговараат за 9 M-3 T години Бебе
[ТКАЕЊЕТО] Памук + Полиестер
Плочка физички мерења, 1-2 см грешка припаѓа на нормалата,на возраст само сугерираат , не е точно според различни деца. Ви благодариме за вашето разбирање.
1 инч = 2.54 см
Децата НИ Големина
Должина На Врв
Биста*2
Панталона Должина
Половината*2
Ознака Големина
9 M
34 cm
26*2 см
42 см
19*2 см
70
12 M
36 см
27*2 см
46 см
20*2 см
80
24 M
38 cm
28*2 см
51 cm
21 *2 см
90
3 T
40 см
29*2 см
54 cm
22 *2 см
100
Објектот ќе биде предаден во рок од 1-5 работен ден по расчисти исплата. Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог) 1. Русија/USA/Франција/Велика Британија/Украина/Австралија/Германија/Канада обично преку е-пакет 7-20 дена,друга земја нарачки преку КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL ако одберете бесплатен превозот, но за жал ние не поддржуваат бесплатен превозот во некои земјата, како што се Ангола Албанија и други земји, кои не поддржуваат Кина Пост Воздух Mail услуги. 2. ЗА ДАНОЧНИ Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Искрено се извинуваме за сите непријатности. 3.ИЗВЕСТУВАЊЕ Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна. Жал ми е за тоа што не ја поддржуваат P. O. Кутии адреса, ве молиме да ни остават порака за вашата точна адреса, кога ќе го поставите цел.
1.Ние го прифаќаме Ali Pay Запад Унија, Moneybooker и TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2.Ние ги испратите стоки за вашиот Адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата Адреса за е токму вашиот Превозот Адреса. Ако сакате да го измени превозот адреса. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа. Бидејќи нашиот времето за испорака е 1-3 работен ден. Ви благодариме однапред за вашата соработка!
1. Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство за 5 ѕвезди и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас. Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш,ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информации, така што можеме да сатис factorily ги реши вашите проблеми. 2. Ве молиме да ги купите предмети ако вие се согласувате со горенаведените услови.

Всичко за продукта

Дете американски размер:
9ТА, 12М, 24М, 3T
Отдел Име:
Деца
Тип Елемент:
Комплекти
Стил:
Модни модели
Яка:
О-Образно Деколте
Тип На Затваряне:
Пуловер
Пол:
Унисекс
търговска марка:
СОСОКОЕР
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
Материал:
Полиестер, Памук
Стил Ръкави:
Редовен
Вид Връхни Дрехи:
Жилетка
Номер На Модела:
LXM2016042105
Вид На Модела:
Каре