.

Пролет лято майчинство панталони нова мода свободен гащеризон разкроена панталони бременност носи тиранти големи ярды

Пролет лято майчинство панталони нова мода свободен гащеризон разкроена панталони бременност носи тиранти големи ярды

28.80
BGN 27.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


S : панталони должина 120cm; хип 102cm; половината 100cm; нога отворање 35cm
М : панталони должина 123cm; хип 106cm; половината 104cm; нога отворање 37cm
L : должина панталони 126cm; хип 110cm; половината 108cm; нога отворање 39cm
Прирачник мерка може да биде 1-3 см грешка, припаѓа на нормалниот опсег
Совети :
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо, ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака.
Се работи За пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и го освои 't оставите информации за нас ако d како и да се.
Како може да track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита, времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита, времето истекува, и ве молиме контактирајте не и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се добие царина. Но, поради политики на компанијата во компанијата земји, постојат зеде биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста цел како да се изјасни.
Логистика описот :
Драг Пријател, и ве молиме прочитајте ги информациите пред да ред
Транспорт време е за 10-90 дена, ако секогаш го добиете вашиот парцела во 30 дена, и ве молиме да стапите во контакт со нас да се продолжи датум на испорака за вас.
If you don 't get парцела по 60 дена од денот на испорака, ние и ветуваме ние ќе се направи целосна наплата прво, кога ќе го добиете пакет, можете да не контактирате и да се плати тоа повторно.
Затоа, и ве молиме да не 'т се применуваат во текот на 60 дена од спорот.
Ако вашата цел е голема, и ве молиме контактирајте со нас за да се пресмета цена, ние може да понуди ЕМС или DHL бесплатен превозот.

Всичко за продукта

Размер За Бременни:
S, M, L
Отдел Име:
Бременни
Пол:
Жени
Тип Тъкани:
Сукно
Материал:
Памук
Цвят Стил:
Естествен Цвят
търговска марка:
Gezmiajina
Вид На Монтаж:
Свободен
Категория Продукти:
Панталони, панталони ...
Стил:
свободни разкроена панталони
Подходящ Сезон:
Пролет, Лято
Дебелина на:
Обикновен
стил панталони:
работно облекло, гащеризон
Основното съдържание на тъкани:
Памук
Съдържанието на основния компонент тъкан:
65%
Цвят:
сив, черен
Размер:
S, M, L