.

Pet Dog Rain Coat облекло куче кученце ежедневни водоустойчив яке костюми плюс размер XXL Дъждобран за кучета дрехи дъжд

Pet Dog Rain Coat облекло куче кученце ежедневни водоустойчив яке костюми плюс размер XXL Дъждобран за кучета дрехи дъжд

6.42
BGN 5.00 -22 %

Сума
Налично за поръчка


Материјал : А crylon
Боја : Црвена,Жолта,Сина,Кавер -
Големина : XS, S, M, L,XL,XXL
Пакет Тежина : 55 - 87 g (Приближно)
Големина на Вратот (cm/inch) Назад Должина (cm/inch) Градите (cm/инчи)
XS 34 / 13.26 22 / 8.58 36 / 14.04
S 35 / 13.65 25 / 9.75 39 / 15.21
М 36 / 14.02 28 / 10.92 42 / 16.38
L 40 / 15.60 34 / 13.26 48 / 18.72
XL 44 / 17.16 36 / 14.04 5 2 / 20.28
XXL 48 / 18.72 41 / 15.99 56 / 21.84
Објектот Вклучува : 1 X Куче Мантил
Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам на разбирање.

Всичко за продукта

Размер:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип:
Куче
търговска марка:
Шик-дог
Модел:
Твърд
Номер На Модела:
X0289
Материал:
Акрил