.

100 Бр Пиле Питейни Чаша Пъдпъдъчи Пиячи На Купата Птица Червено Стъкло Животновъдство Инструменти За Автоматично Къщата Захранващото Питейни Чаши

100 Бр Пиле Питейни Чаша Пъдпъдъчи Пиячи На Купата Птица Червено Стъкло Животновъдство Инструменти За Автоматично Къщата Захранващото Питейни Чаши

66.83
BGN 55.00 -18 %

Сума
Налично за поръчка

Име на производ : Тркалезни чаши вода Категорија : Живина се Хранат Материјали за Употреба : живина вода за пиење опрема материјал : пластични боја : црвена Големина на : 11.7 * 6.2 * 4.5 CM Користите предмети : пилешко, птица, гулаб, quail, папагалот Пакување : 100 компјутери answer : ___________________________ Note : со завртки и навртки Употреба : директно до картичка кафез до врвот, и потоа да се поврзете на водоводните цевки за да ја завршите инсталацијата. Совети : Кога цел соочиле со проблеми во транзит, ве молиме да комуницирам со нас во времето, ние веднаш ќе се реши без одлагање. Ние мора правилно да се справи со сите купувачи проблеми! Превозот : 1 : Светот Превозот.(Освен некои земји и APO/FPO адреса) 2 : наредби обработени навремено плаќање по верификација. 3 : Ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата Мора да Одговараат на вашите примачот адреса. Мора Да Се Совпаѓаат. 4 : Услугата Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 5 : Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! Плаќање : 1 : Ние accepte Alipay на . 2 : Вие не може да се плати со користење на Visa, Mastercard, Western Union, Qiwi и Банкарски Трансфер. 3 : Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ. 4 : Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по место цел. Замена на еу : 1 : 12 месеци Производителот. Купи со доверба! Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2 : Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. 3 : Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. 4 : Враќање превозот на трошоците се платени од страна на Купувачот. Повратни информации : 1 : Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. 2 : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! 3 : ве Молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по примање на тоа, Ние ќе ви ги даде задоволително решение пред да ја напушти Неутрален или Негативен Фидбек.

Всичко за продукта

Размер:
M
Тип:
Селскостопански Животни
Материал:
неръждаема стомана
Номер На Модела:
11.7*6.2*4.5 см
търговска марка:
Тръбна боб
Вид Селскостопански Животни:
Пиле
Име на продукта:
Кръгла купа за вода
Категория:
Аксесоари За Хранене На Домашни Птици
Използвайте A:
Обзавеждане за питейна вода за птичи
Материал:
ABS пластмаса
Цвят:
Червен
Опаковка:
100 бр.
Воспользуйся:
Пилешко месо, птици, гълъби, пъдпъдъци, папагал
Размер:
11.7 * 6.2 * 4.5CM
Приложение:
Перепелиная Птица Пиле