.

8 см S Тип 304 неръждаема стомана кофа кука мощен Сребърен S форма кухня закачалка дрехи Закопчалката на притежателя Касапин висящи куки

8 см S Тип 304 неръждаема стомана кофа кука мощен Сребърен S форма кухня закачалка дрехи Закопчалката на притежателя Касапин висящи куки

BGN 31.98

Сума
Налично за поръчка


"Името на стока" S тип на 304 нерѓосувачки челик голема кука
[материјал опис] 304 од не ' рѓосувачки челик
[size] 8 cm долги, 2.6 cm во дијаметар
[карактеристики] S hook големината е важна 304 цврста рамна материјал, не е лесно да се лизга; се користат во кујна, бања, завеси и на други места.
Нашето ветување :
1. Целосна Наплата ако не ја добиете вашата цел
2.Целосна Наплата ако предмети што не се како што е опишано

Всичко за продукта

Тип:
Куки И Релси
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
търговска марка:
Приказен Рицар
Вид На Метал:
неръждаема стомана
Материал:
Метални
Воспользуйся:
Съдове за готвене