.

Керамика за съхранение на порцелан метални кутии чай Caddies мини бонбони малки запечатани кутии на преносим пътуване gcaddy подарък многоцветен

Керамика за съхранение на порцелан метални кутии чай Caddies мини бонбони малки запечатани кутии на преносим пътуване gcaddy подарък многоцветен

BGN 10.56

Сума
Налично за поръчка

Мини чај садови. 52 G -Мулти-боја по желба-Материјал : алуминиум легура -Ширина : 4.5 cm -Висок : 6.6 cm -Капацитет : 8g Големи димензии. 62 G -Мулти-боја по желба-Материјал : алуминиум легура -Ширина : 5.5 cm -Висок : 9.1 cm -Капацитет : 25g Модел Б : -Материјал : алуминиум легура со керамика и да се покрие. 150 G Потекло : Longquan. Кина Познатиот Кинески производи За превозот : Брза испорака метод ќе биде избран за вас врз основа на вашите нарачки. Ве молиме да го потврдите адресата се точни кога ќе ги нарачате. За руски клиенти, ве молиме љубезно ве молиме запомнете да го напишете вашето име и презиме.
Предност за веледрогерија : Повеќето елементи, кои се прикажани на линија имаме во акции за да се обезбеди брза испорака. Со добар квалитет и конкурентна цена. Капка превозот е достапен. Ќе го избере брза испорака начин за вашата цел како што имаат многу професионални превозот шпедитери, да се направи добра пристигне брзо и безбедно. Двојно проверете ги сите детали пред превозот. Брзо пред и по-продажба на одговор за сите прашања.
Предности за масовно производство : Судење ,мали цел се прифатливи. Висок квалитет и добра цена. Строга контрола на квалитетот во текот на процесот на производство. Напредни машина за производство. Убаво изработка во секој чекор. Одличен дизајн тим може да ги исполни вашите OEM наредби. Потврдете со што за секој детал пред производство. Испрати слики во текот на производството, да се покаже секој потег. Брзо пред и по-продажба на одговор за сите прашања. Ќе го организира превозот за вас, ако тоа е потребно
За Повратни информации : ве Молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашиот квалитет и услуга. Бесплатен дар ќе бидат испратени на вашата следна цел, како ПОДАРОК, но ве молиме оставете порака за да се задржи како што е објавено.

Всичко за продукта

Тип:
Бутилки И Буркани За Съхранение
Опаковка:
1
Воспользуйся:
Храна
Номер На Модела:
122104
Размер:
S
Материал:
Метални
Обемът на:
250 мл
Характеристика:
Еко-Содружественный
търговска марка:
СИБАОЛУ
Вид На Метал:
Алуминиева сплав
Стилове на контейнери за подправки:
покритие