.

1PC Bulgaria Tube New SOVTEK EL84 Replace 6p14 Tube Electron Tube Free Shipping

1PC Bulgaria Tube New SOVTEK EL84 Replace 6p14 Tube Electron Tube Free Shipping

51.17
BGN 46.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


Pls имајте во предвид дека : Без оригинално пакување ако само за купување на еден производ.За бесплатен превозот на производот,ние ќе го избере најмногу повластен испорака начин.
1 Piece Русија Цевка Нова Електро-Harmonix EL84 Цевка 9 PINS Rectifier Цевка Бесплатен Превозот

Всичко за продукта

Пакет:
ДА
Максимална Мощност На Канал:
10 W
Номер На Модела:
EL84
търговска марка:
REISONG
Производство:
Русия
Име:
СОВТЕК
Тип:
Домашен Усилвател