.

Използването на усилвател C5171+A1930 AC220V 50HZ A3 120W+120W IRFP240 Full symmetry Double difference Field effect amplifier

Използването на усилвател C5171+A1930 AC220V 50HZ A3 120W+120W IRFP240 Full symmetry Double difference Field effect amplifier

193.57
BGN 166.00 -14 %

Сума
Налично за поръчка


[xlmodel]-[custom]-[40699]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Засилувач воведе
Драги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!
Ние ќе го испрати на најдобрите производи и најдобра услуга за вас !!
Ви посакувам пријатен шопинг искуство!!
1 : Целосно Симетрични Двојна Диференцијални Текст Структура , внесување На цевка е направен од високо-одделение A42 и A92 ,
2 : користење ПОМИНЕ машина-специфични високо-моќ FET IRFP240 излез .Диск цевка е : C5171 A1930 .
3 : максимална излезна : 120 W 8 ohms ,
4 : Дизајн на UPC1237 Заштита Коло .
Нарушување :
Надворешни димензии : ширина : 190mm, висина : 70mm, должина : 311mm .
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[37980]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Превозот услуги :
Превозот :
Јас ќе ја испрати својата точка во 4 дена по вашата исплата
Сите ќе бидат испратени од страна на меѓународниот стандард воздухопловната,Понекогаш може да го одложи една недела,
како за вашата Држава Customhouse.
Велика Британија | Сад | Австралија | Канада |( За 15-35 Дена )
Германија | Австрија | Швајцарија |( За 15-35 Дена )
Франција | Италија | ( За 25-60 Дена )
Други | ( За 30-90 Дена )
Ако изберете следниве превозот методи,превозот цената ќе се наплаќа.
EMS ,превозот датум : 5 до 13 дена
DHL ,превозот датум : 2 до 8 дена
FEDEX ,превозот датум : 2 до 8 дена
ТНТ ,превозот датум : 2 до 8 дена
Политика на враќање :
Ако не сте задоволни со нашиот квалитет,Pls испрати назад кон нас,ние ќе ги врати вашите пари, освен превозот цена.
Но ние не прифаќаме на вратите со боја differentia.Бидејќи различни следи имаат различни екранот.И секој пат,
можеби иста боја Бр. ќе имаат малку боја differentia.
Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба,
ве молиме да ни остават позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата.
Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни повратни информации или да се отвори било спор.
Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Напомена :
Ако постои царински трошоци,треба да ги плати даноците на курир на приемот на предмети.

Всичко за продукта

Пакет:
ДА
Номер На Модела:
A3
търговска марка:
ТЯНЬКООЛКЕЙ
Максимална Мощност На Канал:
101-130Вт
Канали:
2 (2.0)
Тип на усилвателя на мощност:
усилвател на мощност hifi
Модел:
A3
Канал:
2
Изходна Мощност:
120WX2
Размер:
190мм * 70мм * 311мм
Тегло:
5
Импеданс:
2-8 ома
Тип:
Домашен Усилвател