.

Нов дистанционно управление климатик с дистанционно управление YR-D01 е съвместим с Haier дистанционно управление YR-D01 YR-D23 YR-D01 YL-D09 YR-D03

Нов дистанционно управление климатик с дистанционно управление YR-D01 е съвместим с Haier дистанционно управление YR-D01 YR-D23 YR-D01 YL-D09 YR-D03

BGN 15.98

Сума
Налично за поръчка

Нов Далечински Управувач клима уред Далечински Управувач ГОД-D01 Компатибилен За Хаиер ГОД-D01 ГОД-D23 ГОД-D01 YL-D09 ГОД-D03
1. Ние Прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите Големи Кредитни Картички Се Прифаќаат Преку Сигурна Исплата На Процесор ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето Мора да се изврши во Рок од 3 Дена од денот На Нарачката ,Ако Не на Исходот Веднаш По Аукција Блиску ,ве Молиме Почекајте Неколку Минути & обидете се Повторно .
Кога Ќе Се Направи Исплата Иако Зачувам ,Парите Се Депонирани Сигурно Во Вашата Сметка .
Пари Објавени за Нас Откако Ќе се Потврди На Испорака .
1 . Ние Брод на Сите Објекти во Светот во Рок од 36 часа (Освен Одмор), Ќе Избере Еден Од Нив Според Различни Земји .
Значи, Ако Имате Одредени Превозот Барање ,Ве Молиме Кажете Ни Пред Превозот .
2. Нашата Цена Не ги Вклучува Даноци ,ДДВ или Други Скриени Трошоци .За да се Осигура Ќе плаќаат за Минимален Данок ,
Ние ќе се Прогласи за Вашите производи, Како Подарок Со Пониска содржина Вредност. Ве молиме да не информирате Однапред Ако Имате Барања за содржина Вредност Пред Превозот .
3. Ние Брод На Ali Express Адреса на Само .Ве Молиме Бидете Сигурни Дека Вашата Адреса Во Ali Express Е Правото Превозот Адреса !
Сите Работи Преку Строга Тестирање Пред Превозот .И Ние Гарантираме Тоа е Добро ,ве Молиме осигурете се дека Пакетот Е Во Добра Состојба Кога Ќе Потпис Тоа .
Откако Ќе Ја Доби Предмети ,Ако Имате Било Какви Проблеми Со Стоката , Ве Молиме Контактирајте Со Нас Во Секое Време Со Не Двоумете Се, Наместо На Отворениот Спор ,
Ние Ќе Ви Одговори во Рок од 12 Часа ,И Ние Ќе се Обидеме потрудиме Да ви Помогне да ги Реши Вашите Прашања или Проблеми .
Ако Не Можете Да Добиете На Стоки Во Рамките На 50 Дена , Ве Молиме Да Ги Споделите Со Нас И Ние Ќе Рефундирање На Сите Вашата Исплата .
Нашата Услуга Цел Е Да Се Направи Секој Клиент Има Добар Шопинг Искуство .
Ако Не Сте Задоволни Со Нашата Item & Услуга, Ве Молиме Да Ни Даде Позитивен Фидбек & 5 Ѕвезда Преглед,
Кој Ќе Им Даде Донесе Подобра Шанса Да Се Развие Нашата Продавница , И Ние Ќе Ви Се Заблагодарам И Да Се Обиде Потешко Да Се Услуга Можете Подобро .
Ако Не Сте Задоволни Со Нашата Служба Или Било Какви Други Проблеми , Ве Молиме Контактирајте Со Нас Пред Да Замине Повратни Информации & Отворен Спор ,
Ние Ќе Се Реши Проблемот Веднаш !
Тоа Ќе Биде Многу Ценета Ако Имате Било Какви Добри Предлози .
Ако Имате Голема Количина Барање , Ве Молиме Контактирајте Со Нас Директно Да Добиете Попусти .
Ако Имате ли Добра Соработка План, ве Молиме Падна Слободно Контактирајте со Нас , Ние сме Подготвени Да Разговара Со Вас И да се Изгради Добар и Долг Соработка .

Всичко за продукта

търговска марка:
Кайте
Воспользуйся:
климатик
Безжична Връзка:
IR
Номер На Модела:
YR-D01
Пакет:
ДА
Канал:
1
Честота:
433 Mhz
Цвят:
Бял
Име:
дистанционно управление
is_customized:
Yes