.

дистанционно управление подходяща за optoma S315 S316 X316 X315 OSX852 W312 X312 OEX952 HEF973 S715ST OPS251 S310E

дистанционно управление подходяща за optoma S315 S316 X316 X315 OSX852 W312 X312 OEX952 HEF973 S715ST OPS251 S310E

BGN 12.00

Сума
Налично за поръчка


Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди следење на информации. (Correos Економија Кралската Пошта Економија Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус) ако треба да имаат следење на информации, ве молиме да одберете други изрази, како што се : Ali Express Стандард на Превозот.Кина пост воздух mail и повеќе.
Драги пријатели, ви благодариме за доаѓање до мојата продавница. Нашата продавница продава за далечинска контрола има два вида, еден е оригиналниот далечински управувач . Функцијата е вашата оригинална иста. Друг е универзален далечински управувач. Тој во основа може да го замени оригиналниот далечински управувач функции. Но, може да биде Многу мал број на копчето не се исти. Ве молиме размислете внимателно пред да ја купите. Ако ум ова. Ве молиме најдете оригиналниот далечински управувач.Бидејќи Кина Поштенски Авиокомпании пакет не може да се испрати на батеријата, па ние продаваме сите далечинскиот управувач не е содржана во батеријата. 1pcs далечински управувач погоден за optoma S315 S316 X316 X315 OSX852 W312 X312 OEX952 HEF973 S715 ST OPS251 S310 E

Всичко за продукта

търговска марка:
hononjo
Воспользуйся:
Проектори
Безжична Връзка:
IR
Номер На Модела:
z800
Пакет:
No
Канал:
1
Честота:
ir