.

2017 пролет нов стил на човек директни високо качество прави дънки, мъжки ежедневни памучни дънки млади мъжки дънки мъжете размер 32-38

2017 пролет нов стил на човек директни високо качество прави дънки, мъжки ежедневни памучни дънки млади мъжки дънки мъжете размер 32-38

44.80
BGN 25.00 -44 %

Сума
Налично за поръчка

Почитувани Клиенти : Добредојдовте на нашата продавница Посакуваме да имате пријатен шопинг време ! ! ! Пред ставање на ред, ќе мора да проверите следниве шопинг совети, така што ќе имаат успешен шопинг искуство : 1. Големина : Ова е Азија големина, околу 2 големина помала од НАС/Европски големина. 2. Повратни информации е многу важно за нас, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.Ако ви се исполнат никакви проблеми,ве молиме обидете се да контактирате со нас,ние сме мило да ви помогне да се справи било каков проблем 3. Ние ќе брод надвор парцела во 3-7 дена по paymen ве Молиме забелешка вашата тежина висина кога местото цел ако не сте сигурни за вашата големина Не може да биде 1-3cm разликата 1 инч=2.54 см 1cm=0.39 инчен стока код : 6699 P20
Големина Спецификација : (панталони)
Прирачник Мерка. Постојат можеби 2-3 cm грешка. Ако не можете да ја одредите големината, ве молиме оставете порака во редот на вашиот половината, јас ќе ви даде совети
Азија големина
Должина (cm)
Половината (cm)
Хип (cm)
нога(cm)
28
102
71
94
/
29
103
74
97
/
30
104
76
99
/
31
105
80
102
/
32
108
82
105
/
33
108
84
107
/
34
108
87
109
/
35
108
89
112
/
36
109
92
115
/
38
109
97
119
/
40
109
103.5
124
/
42
111
109
129
/
44/
1inch=2.54 см
Ние ги користиме Азија големина за две или три големина помала од НАС/Евра големина НАС XS=Азија М НАС S=Азија L НИ M=Азија XL НИ L=Азија XXL НИ XL=Азија XXXL НИ XXL=Азија XXXXL НИ XXXL=Азија XXXXXL Ние ќе брод надвор парцела во 3-7 дена по paymen ве Молиме забелешка вашата тежина висина кога местото цел ако не сте сигурни за вашата големина Не може да биде 1-3cm разликата 1 инч=2.54 см 1cm=0.39 инчен

Всичко за продукта

Размер:
28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38
Тип Елемент:
Дънки
Пол:
Мъже
Материал:
Деним, Полиестер, Памук, Вълна
Тип На Затваряне:
Ширинка С Цип
Дебелина на:
Средно тегло
Стил:
Ежедневни обувки
Номер На Модела:
6699Р20
Дължина:
Full Length
Вид На Монтаж:
Редовен
Украса:
Бутон
Вид На Модела:
Твърд
Тип Тъкани:
Вътрешен
Вид На Талията:
Висок
Деним Стил:
Хетеро
Измиване:
Тъмен, Среден, Светъл
търговска марка:
ГУЙСЯН