.

Cablecc DVI 24 5 Female to DVI 24 5 Female Video Converter Adapter Coupler 180D Straight

Cablecc DVI 24 5 Female to DVI 24 5 Female Video Converter Adapter Coupler 180D Straight

5.95
BGN 4.00 -33 %

Сума
Налично за поръчка


100% Сосема Нов.
Hd телевизор LCD Монитор DVI Адаптер(24+5 Pin) DVI Женски(24+5 Pin) Женски Видео Адаптер Конвертор .
DVI (Женските) кон DVI (Женски)
Превозот Време :
Објектот ќе биде предаден во рамките на 2-4 работни дена по примате исплата од хонг конг, Купувачот ќе ја прими во рок од 10 до 25 работни дена.
Придвижуван од Турбо Lister
Бесплатен оглас алатка. Листа на предмети брзо и лесно и да управувате со вашите активни предмети.

Всичко за продукта

Дължина на кабела:
0,1 м
Номер На Модела:
кабелен канал
Воспользуйся:
компютър
Пакет:
ДА
Тип USB:
Стандарт