.

10 бр. / лот синхронизация на данни, зареждане на видео и аудио 4-в-1 кабел Micro USB 3.1 Type C мъжки към стандартния тип Mirco B USB 3.0 мъжки кабел за предаване на данни

10 бр. / лот синхронизация на данни, зареждане на видео и аудио 4-в-1 кабел Micro USB 3.1 Type C мъжки към стандартния тип Mirco B USB 3.0 мъжки кабел за предаване на данни

BGN 31.84

Сума
Налично за поръчка


10 Pcs/многу Податоци sync Полнење Видео Аудио 4-во-1 Кабел за Микро USB 3.1 Тип В Машки да Стандардниот Тип Mirco Б USB 3.1 Машки Кабел
Производ Вовед :
Hi-speed Микро-USB 3.1 Машки да Стандардниот Тип Micro B USB 3.0 Податоци sync, полнење, Видео. Аудио 4in1 кабел. Максимална трансфер на податоци го оценувате до 10 GBit/s, USB3.1 стандард.
Реверзибилна Дизајн : Помали, попаметни и поудобно! Низок профил конектор со реверзибилна дизајн поедноставува врска; Приклучокот и отстранете лесно без проверка за приклучок ориентација.
Производ Функција : Hi-speed Микро-USB 3.1 Машки да Стандардниот Тип Micro B USB 3.0 Податоци sync, полнење, Видео, Аудио 4in1 кабел максимална трансфер на податоци го оценувате до 10 GBit/s, USB3.1 стандард. Низок профил конектор со реверзибилна дизајн поедноставува врска Приклучокот и отстранете лесно без проверка за приклучок ориентација Компатибилен со преносни USB 3.0 надворешни хард дискови, вклучувајќи Toshiba Canvio, Seagate Free Agent, и Western Digital (МД) Мојот Пасош и Елементи хард дискови Нов тип-C приклучок, приклучок за поврзување линија преку 3А струја, може да се обезбеди максимум 100 W електрична енергија Врвен квалитет на дизајнот и Високо-квалитетни материјали за да се обезбеди сигурност и да се обезбеди superspeed полнење и пренесување на
Спецификација за производ : Конектор 1 : Micro USB 3.1 Тип В Машки Конектор 2 : USB 3.0 Тип Микро Б Машки Кабел Оценка : Супер Брзина USB 3.1 до 10 Gbps трансфер на податоци го оценувате Боја : Црна Должина : 3 нозете / 1 M
Пакет Содржина : 10x Микро USB 3.1 Тип В Машки да USB 3.0 Стандард Тип Микро Б Машки Кабел
Топло известувања : во Врска со Превозот Методи (1). Обичните Пост е најголем економски, но тоа е несфатливо кога тоа е оставено во Кина. Нема следење на информации во земјата на дестинација, тоа обично се заврши на испораката од страна на 2-4 недели, ако не добиете пакет по 35 дена, ве молиме контактирајте со нас тогаш. Ние силно препорачуваме да изберете Стандард за Испорака Метод или Изрази. Ако сакате да се добие стоката брзо, ве молиме љубезно изберете го Изразат Испорака Начин(DHL/Федекс/UPS/ТНТ/EMS/E-ЕМС); (2). Ве молиме имајте предвид дека пост ефикасност не се смирите, некои пати може да се заврши за испорака во 2-4 недели, но понекогаш тоа може да треба 5-8 недели. Особено Јужна Америка земји " обичаи се многу тешко, дури и кога парцели пристигне на локалните земји, пакети се уште може да се чуваат од страна на царинските за неколку недели. Ако не го добиете вашиот пакет во 30 дена, ве молиме љубезно ве молиме да се јавите во вашата локална поштата или контактирајте со нас, тогаш ние ќе ги провери тоа за вас. (3). Батериите се сметаат за опасни sensative предмети, тоа е тешко да се брод, ние не може да брод од страна на Пост што ќе го изберете, ние ќе го избере најдобриот превозот начин за батеријата предмети според нашите товарни напред е професионални совети; (4). Ние можеме да брод предмети од Холандија Пост, Шведска Пост или други превозот метод кога ќе изберете "брод од страна на Продавачот за Испорака Метод". За AC адаптер Приклучок. НИ значи САД тип, 2 рамни pin приклучок; ЕУ значи Европски тип, 2 круг pin приклучок; велика БРИТАНИЈА значи Велика Британија тип; АУ значи Австралија тип. Нормално, ние се прогласи производ вредност помала од вистинската вредност на царинската декларација кога се превезува по воздушен пост, за да се избегне царинската такса за вас. И ние не се наплаќаат никакви локална тарифа. Ако имате било какви специфични барање, ве молиме контактирајте со нас пред превозот. Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Вашата пет ѕвезди позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети. Негативни повратни информации не се реши ништо и лошо ќе влијае врз нашата продавница, ако има било какви прашања, ве молам само да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние сме секогаш спремни да работат работи надвор, благодарение на вниманието
Снабдувач Ветување Враќа : Ние се трудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.

Всичко за продукта

търговска марка:
RingTeam
Пакет:
ДА
Дължина на кабела:
100 см
Тип USB:
Стандарт
Номер На Модела:
Micro USB Type 3.1 C
Воспользуйся:
Смартфон