.

Cablecc CY Micro USB Female Jack To 3.5 mm Стерео Женски Audio Adapter, кабел за мобилен телефон Nokia

Cablecc CY Micro USB Female Jack To 3.5 mm Стерео Женски Audio Adapter, кабел за мобилен телефон Nokia

6.64
BGN 5.00 -25 %

Сума
Налично за поръчка


Микро USB Женски Џек Да 3.5 mm Стерео Женски Аудио Адаптер Кабел За да Нема kia Мобилен Телефон
Ве молиме имајте во предвид тоа работи само за Nokia Сериски телефон со 3,5 mm Џек.
Другиот телефон & таблета не може да работи.
тоа може да се поврзе било 3.5 mm аудио слушалки / слушалка / звучник.
Ви овозможува да слушате музика, FM радиото на вашиот мобилен во целост стерео со својата редовна стерео слушалки.
не го поддржува аудио во / stop функција.
90 степени десна аглеста micro usb конектор.

Всичко за продукта

Дължина на кабела:
0,1 м
Номер На Модела:
кабелен канал
Воспользуйся:
компютър
Пакет:
ДА
Тип USB:
Стандарт