.

Cablecc 5V USB Female to DC Power Jack 5.5 2.1 mm Charge Adpter кабел за мобилен телефон и таблет

Cablecc 5V USB Female to DC Power Jack 5.5 2.1 mm Charge Adpter кабел за мобилен телефон и таблет

6.32
BGN 5.00 -21 %

Сума
Налично за поръчка


5 V USB Женски DC Моќност Џек 5.5 2.1 mm Полнење Adpter Кабел за Мобилен Телефон & Таблета
Адаптерот може да се поврзете на DC 5.5/2.1 mm моќ приклучок (Мора да биде DC 5 V) и полнење на USB уред.
Се применува за различни мали електрични апарати, мобилни телефони, MP3, MP4, дигитални фото рамки, LCD монитори.
За Полнење само, нема конекција со податоци.
Боја : Црна
Пакет :
1pc кабел во polybag

Всичко за продукта

Дължина на кабела:
0,1 м
Номер На Модела:
кабелен канал
Воспользуйся:
компютър
Пакет:
ДА
Тип USB:
Стандарт