.

Cablecc IDE to Dual SATA II 15п Y Сплитер 10 см удължител за захранване на твърдия диск

Cablecc IDE to Dual SATA II 15п Y Сплитер 10 см удължител за захранване на твърдия диск

5.26
BGN 4.00 -24 %

Сума
Налично за поръчка

Користете го за да додадете екстра моќ места до вашите напојување за поврзување Serial ATA хард дискови и CD-ROM дискови 4 Pin Molex IDE Машки 2 порт 15 Pin SATA Женски (Y Spliter)
Придвижуван од Турбо Lister
Бесплатен оглас алатка. Листа на предмети брзо и лесно и да управувате со вашите активни предмети.

Всичко за продукта

Дължина на кабела:
0,1 м
Номер На Модела:
кабелен канал
Воспользуйся:
компютър
Пакет:
ДА
Тип USB:
Стандарт