.

Нов USB to 4 pin PC доста компютърен корпус вентилатор 12v 4Pin Жена до 5V USB 2.0 мъжки 1 метър кабел адаптер кабел

Нов USB to 4 pin PC доста компютърен корпус вентилатор 12v 4Pin Жена до 5V USB 2.0 мъжки 1 метър кабел адаптер кабел

1.57
BGN 1.00 -36 %

Сума
Налично за поръчка


Спецификации :
Име на производ USB Адаптер Кабел
Тип 12v 4 Pin Женски 5 V USB 2.0 Машки
Должина 35cm / 13.8"
Боја Црна
Тежина 11g
Опис :
Овој USB Splitter Кабелот е дизајниран да се подели 4 Pin на плоча во USB порта.
Тоа е USB 2.0 порта , осигурете се дека овој производ е со големина што ви треба.
1 x USB Адаптер Кабел
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на !
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Всичко за продукта

Пакет:
ДА
Тип USB:
Стандарт
Воспользуйся:
компютър
Пакет:
Комплект 1
търговска марка:
Сплавное семе
Доказан:
ССС
Номер На Модела:
Компютърен корпус вентилатор 12v 4Pin кабел-адаптер кабел
Тип USB:
Кабел за пренос на данни USB 2.0
Модел:
111042
Дължина на кабела:
35см
Воспользуйся:
за феновете повод компютър