.

Удлинительный HDMI кабел между мъжете и жените 30СМ / 50см / 1М/2М / 3М HDMI 4K 3D 1.4 v HDMI разширено кабел за TV HD LCD лаптоп PS3 проектор

Удлинительный HDMI кабел между мъжете и жените 30СМ / 50см / 1М/2М / 3М HDMI 4K 3D 1.4 v HDMI разширено кабел за TV HD LCD лаптоп PS3 проектор

2.86
BGN 2.00 -30 %

Сума
Налично за поръчка


Сосема нов и висок квалитет на HDMI кабел
Премиум високи перформанси HDMI-Мини HDMI кабел
Целосно во Согласност со HDCP
Карактеристики позлатени конектори на двата краја за најдобри спроводливост и сигнал интегритет
Поддржува 480p, 720p, 1080i, 1080p, 1440p резолуција
Компатибилен Со : LCD, ПЛАЗМА, HD-Кутија, PS3, XBOX 360, Blu-Ray DVD
Погодни за употреба со HDTV, одберете преносни HD DV е, Камери, Camcorders и Конзоли за Играта
Идеален за поврзување на вашиот HD уреди со HDMI Мини Тип C port
Должина : 1 M , 2 M 3 M 5 M 10 M
Жица Мерач : 30 AWG
Целосно во согласност со HDCP
Ги поддржува следниве резолуции : 720i, 720p, 1080i, 1080p, 1280 x 1024, и надвор
Тоа има мини HDMI (тип В) конекторот на едниот крај и HDMI конектор (тип А) на други
Ние ќе испрати "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", што значи следење НЕ ќе ви даде не е валиден ,не можете да добиете на следење на информациите од веб-сајтот. Но, во овој случај, може да заштедите пари
Превозот време за многу земја, нормално е 15 - 45 работни дена( Русија и Бразил 30 - 60 работни дена)
Ако треба да ги следат следење на информации, и имаат малку се грижите за следење на информации, па ќе е подобро да се избере "Кина Пост Воздух Mail".
Сепак, Pls не ни веруваат. Вие ќе добиете пакет во времето.
Ако не примате стока во 60days,ние ќе се 100% наплата на вашата исплата.

Всичко за продукта

Цвят:
Черен
Дължина:
30CM, 1.5m, 2m, 3m, 1m, 50CM
търговска марка:
ЛНЮЭЛЕК
Приложение:
Телевизор, мултимедия, TV-бокс, компютър, проектор
B Конектор:
HDMI
бягство:
Фолио
Пакет:
Комплект 1
Пакет:
ДА
Пол:
Мъж, Жена
Жак И:
HDMI
Характеристика:
HDMI1. 4
версия:
HDMI 1.4
Опаковка:
Найлонова торбичка
Тип:
HDMI кабел
Номер На Модела:
удължен кабел от мъжете за една жена