.

mocai Children gift 1: 24 Rolls-Royce Phantom Alloy Diecast boys Car Model Pull Back Electronic Car with light&sound Детски Играчки 060

mocai Children gift 1: 24 Rolls-Royce Phantom Alloy Diecast boys Car Model Pull Back Electronic Car with light&sound Детски Играчки 060

58.27
BGN 44.00 -24 %

Сума
Налично за поръчка


7462179259306422 Добредојдовте проверете нашата продавница стоки US $ 18.60 /парче US $ 24.70 /парче US $ 26.76 /парче US $ 27.16 /парче US $ 19.83 /парче US $ 10.61 /парче US $ 15.60 /парче US $ 22.57 /парче
2017 Нови Пристигне
Предмет : Ролс-Ројс Фантом
JHTY060
Бесплатен Превозот
Висок квалитет!!
Фабриката за директна продажба!!
Информација за производот :
Материјал : Автомобил Тело(Diecast)+Автомобил underframe(Пластика)+Ниво(Гума)
Батеријата не вклучува пакет како што е милостив во воздухот превозот

Всичко за продукта

Материал:
Метални
Тип:
Кола
Възрастова Група:
> 3 години
Мащаб:
1
Предупреждение:
Не яж
Характеристики:
Музикален, Електронна, Мига, Откинутый Назад, Модел
Номер На Модела:
JHTY060
модел автомобил:
играчки за деца, момчета
Функция:
автомобилна играчка