.

Горещи продажба 1 двойка gold & silver & розово момиче ортопедични детски сандали арочная поддръжка на обувки, детски, мека подметка Обувки

Горещи продажба 1 двойка gold & silver & розово момиче ортопедични детски сандали арочная поддръжка на обувки, детски, мека подметка Обувки

21.52
BGN 16.00 -26 %

Сума
Налично за поръчка


во принцип , ние recommand големина
Чевли големина = нога должина+1cm
ако вашите деца нога тенка , чевли големина = нога должина+0.5 cm
големина(CHN) НИ ГОЛЕМИНА Outerside Должина(cm) Внатре Должина(cm) 21 6 14.2 cm 13.2 cm 22 6.5 cm 14.7 13.7 cm 23 7.5 15.5 cm 14.2 cm 24 8 16cm 15cm 25 9 16.5 cm 15.5 cm 26 9.5 и 17,5 см 16.2 cm 27 10.5 18cm 17cm 28 11.5 19cm 18cm 29 12.5 19.5 cm 18.5 см 30 13 20.2 cm 19.2 cm 31 13.5 21cm 19 .8cm
Изберете соодветна големина : Користете слични чевли да се споредат со големина
Ве молиме имајте предвид дека, поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.
таму можеби 0.2-0.5 cm грешка поради мерка со рака.

Всичко за продукта

Обувки Размер:
6, 6.5, 7.5, 8, 9, 9.5, 10.5, 11.5
Отдел Име:
Дете
Тип Елемент:
Сандали
Вид На Шипове:
Апартамент с
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Горния Материал:
PU
Сезон:
Лято
Материал На Подметката На:
TPR
търговска марка:
сидоди
Пол:
Миличка
is_customized:
Yes
Сезон:
Лято