.

Зимните детски обувки за ски хакове Baby Toddler памучен обувки Baby Boy обувки гумени подметки нескользящая Детски обувки

Зимните детски обувки за ски хакове Baby Toddler памучен обувки Baby Boy обувки гумени подметки нескользящая Детски обувки

BGN 12.85

Сума
Налично за поръчка


Зимски Бебе Снег Чизми Каки Бебе Дете Памук Чевли Бебе Момче Чевли Гума Soled Не се лизга Бебе Чевли
Големина на табелата
Купи НИ Големина
Внатрешна Должина
Инч
Референца Возраст
1
11 CM
4.33 "
3-6 M / 0-6 M
2
12 CM
4.72 "
6-9 M / 6-12 M
3
13 CM
5.12 "
9-12М / 12-18 МИЛИОНИ
Топло Совети :
1 : Нашата продавница употреба купи НИ со големина на пазарот не е иста големина. (1 инч = 2.54 см)
2 : Препорачана чевли внатрешна должина, треба да биде повеќе од бебе нозе 0.5 cm.
3 : ве Молиме според бебето нога должина СМ набавка, не се основа на возраста.
4 : Бидејќи на различни PC екранот и снимање светлина. Производи постои мала боја разликата е нормално. Ве молиме преовладуваат во вид.
Pls Слободно Контактирајте со Нас, Ако Не Знаат Како Да Го Изберат Правото Големини!Ви благодариме!!
Комбинираат пратката е исто така поддржана, купи повеќе, спаси повеќе!!
1. Ние го прифаќаме Ali Pay,Запад Унија,Moneybooker и TT.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Сите произведува имаме во акции.Можете да платите со тоа директно. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа ако имате било какви проблеми за плаќање.
1. ПОДГОТВИ ИСПОРАКА ВРЕМЕ :
Поради ние се справи со голем број на нарачки секој ден, обично ние ќе организира пратка во рок од 3-7 дена,ве молиме почекајте трпеливо и извинуваме за непријатностите вас. 2. ИСПОРАКА НА ВЛАДАТА :
Општо земено, ние пратката преку Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта или e-пакет,ако треба други изразат како DHL,EMS,FEDEX(3-8 работни денови),ние, исто така, ќе ви даде голем попуст. Ве молиме контактирајте со нас directiy. 3.ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ : Дали потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас. тие се многу inportant за поштата може контакт со вас во времето,па ве молиме љубезно ве молиме проверете го ова внимателно да се избегнат сите непотребни им пречи и на косата може да донесе до вас. 4.ЗА ДАНОК :
Во повеќето случаи,купувачот не треба да плаќаат никакви царински.ние ќе се потрудиме да ви помогне избегнување или намалување на царинските надоместоци од прогласи предмети како подарок или прогласи ниска вредност во фактурата.но, понекогаш во некои земји,царинскиот службеник може да биде стриктна. ние не сме одговорни за било царинска такса,ве молиме проверете на царинската политика на свој место.ако треба да се плати царински давачки,тоа е вашата должност да вашата сопствена земја.купувачот треба да се разбере оваа ситуација. искрено се извинуваме за сите непријатности.
1.Објектот може да се врати во рок од 3 дена за квалитет проблем или погрешна предмети,но секако ние ќе ги провери сè внимателно од производи за пакување и се потврди тоа е во добра состојба.ако случајно се,ние ќе ви ги даде средствата, набрзо откако ќе се добие објект. 2.Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на вода штета која тешко за нас да го продаде повторно. 3. ако имате било какви други прашања.ве молиме контактирајте ме за повеќе детали Trade Manager и E-mail сите ok (ок).TKS!

Всичко за продукта

Обувки Размер:
1, 2, 3
търговска марка:
РОМИРУС
Пол:
Бебе Момче
Горния Материал:
Стадо
Вид На Модела:
Твърд
Материал На Подметката На:
Дъвка
Тип На Затваряне:
Кука И Контур
Елемент На Модата:
на пластира
Сезон:
Зима
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Отдел Име:
Дете
Тип Елемент:
Първите Ходоки
Цвят:
Червено / Синьо / Кафяво | Каки / Сив / Розов
Размер:
11cm | 12cm | 13cm
Вид На Модела:
Кръпка | твърдо | шия | шиене
Пол:
малки момичета | момченце / унисекс
Материал На Върховете:
Хлопко-Хартиена Кърпа
Материал На Подметката На:
TPR / памучен плат / синтетика | гума
Тип Елемент:
първите проходилка / Детски обувки за бебета
Пакет:
1 чифт обувки (без обувки кутии)
Опис:
ДА