.

Гумени латексови ръкавици преустановяване на гумени ръкавици за жени и мъже Лоскутная Червената латексова Рукавица дълги ръкавици персонализирани услуги LA041

Гумени латексови ръкавици преустановяване на гумени ръкавици за жени и мъже Лоскутная Червената латексова Рукавица дълги ръкавици персонализирани услуги LA041

47.10
BGN 45.00 -4 %

Сума
Налично за поръчка


Ве молиме бидете сигурни дека за да се остави порака на вашиот врвката за околу и главната боја (црвена), трим боја(бела) од боја шема за нас.Или ние ќе одговара на трим боја според нашите искуства.
Точка :
Он-shined itsself .Ако сакате да блесне или полирање, ние ви препорачуваме да се користат силиконска основа полски или латекс специјални нафта, како што се "Ерос Bodyglide" или "Ерос Култот Облекување Помош'. Ако не знаете како да се направи тоа и сакате да блесне или полирање, ве молиме да ни оставите порака, ние ќе ги искористиме латекс масло за полски пред брод надвор.
Дебелина : 0.4 mm. Ако сакате други дебелина, ве молиме контактирајте со нас .Цената ќе биде различен. (0.3 mm,0.6 mm,0.8 mm и 1mm се исто така достапни)
Боја : ве молиме проверете нашата боја, плоча, и кажете ни на боја сакате
Големина : XS,S,M,L,XL,XXL, Прилагодите Големина
Модел Шоу :
Големина На Табелата :
ве молиме споредете ја големината детали со твое пред да ја купите
Избор На Боја :
Бојата на производи може малку да се разликуваат од сликите прикажани поради осветлување состојба, снимање агол, различни монитор и тн.
Општи Прашања :
П : Зошто на латекс облека не е сјајна?
A : латекс материјал не е сјајна себе.Да блесне, ние ви препорачуваме да се користат силиконска основа полски или латекс специјални нафта, како што се "Ерос Bodyglide" или "Ерос Култот Облекување Помош'
П : Зошто на латекс облека мирис?
О : Затоа што латекс облека е залепени со користење на лепак, мирисот е латекс материјали и лепак.Тоа може да се намали по чистењето.
П : Зошто латекс облека не е чист кога се примени?
A : имаме применува talc на површината на латекс облека, што се користи за да се заштити латекс облека ,па ќе треба да се исчисти пред да се носат.
П : Како да се носат?
A : воопшто латекс облека се дизајнирани да бидат тесни-монтирање. Затоа тие може да биде тешко да се стави на без помош на лубрикант.Користете силиконски-лубрикант, како што се "Ерос Bodyglide" или "Ерос Култот Облекување Помош". Нанесете тенок слој во внатрешноста на облека и вашата кожа, ако е потребно.

Всичко за продукта

Цвят:
Бял, Черен, Син, Розов, Лилав
Специална Употреба:
Костюми
Отдел Име:
Възрастен
Пол:
Унисекс
търговска марка:
Златамир
Герои:
Латекс
Тип Елемент:
Ръкавици И Ръкавици Без Пръсти