.

5.5 w 450nm blue laser module, детайли лазерно гравировального металообработващи машини, лазерно рязане TTL module 5500mw laser tube

5.5 w 450nm blue laser module, детайли лазерно гравировального металообработващи машини, лазерно рязане TTL module 5500mw laser tube

366.08
BGN 194.00 -47 %

Сума
Налично за поръчка

5.5 W (За руски купувачи, ако треба напојување, ве молиме изберете брод од Кина) Бранова должина : 450 NM Моќ : 5.5 W Електрична струја : 1А - 3А Напон : DC 12 V Работна температура : +10 ~+40 Возачот модул : TTL вклучуваат : 1*ласерски цевка 1*очила 1*напојување (Само со брод од Кина вклучува напојување) го ЗАБЕЛЕЖИ Тоа, НЕ може да се намали било кој метал. Се работи за нормална дрво, но НЕ иверица. (Ве молиме имајте предвид, ако треба напојување, ве молиме изберете брод од Кина) Бранова должина : 450 NM Моќ : 5.5 W Електрична струја : 1А - 3А Напон : DC 12 V Работна температура : +10 ~+40 Возачот модул : TTL вклучуваат : 1*ласерски цевка 1*очила 1*напојување (Само со брод од Кина вклучува напојување)

Всичко за продукта

Номер На Модела:
5500MW