.

Горещата Нова Мода Училищни Чанти За Тийнейджъри Бонбони Цвят На Децата Ученически Раници Ученически Чанти За Момичета И Момчета Детски Портретно Чанта

Горещата Нова Мода Училищни Чанти За Тийнейджъри Бонбони Цвят На Децата Ученически Раници Ученически Чанти За Момичета И Момчета Детски Портретно Чанта

52.00
BGN 27.00 -48 %

Сума
Налично за поръчка


Испорака : *Производи ќе бидат испорачани во рок од 2-3 работни дена по вашата исплата * Обично тоа треба цела 15-25 дена во испорака во зависност од вашата област. Тоа може да потрае подолго за време на празникот сезони и Врв време * Ако ви треба Брзо расте, Ems/Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ е исто така достапен со дополнителни превозот цена. Времето за испорака е за 4-7 дена, во зависност од вашата област * Ние го прифаќаме Пад на превозот. Намалувањето на превозот детали како адреса и примачот треба да биде напишана во цел дека ќе го стави во нашата продавница *Данок. Ние ќе ги прогласи сите производи со ниска вредност, па за да се избегне Данок воскресна од Царинската управа. Ако неочекувана добивка (ретко се случува), е наплатена во вашата локална царина, тоа е на купувачот одговорност да се справи. Мешани цел Тој е достапен во нашата продавница, кои можете да изберете различни производи и стави ги на Шопинг Количка. Понекогаш ќе добиете попуст кога вкупната вредност до одреден износ. Плаќање и Безбедноста Можете да платите со Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и Банкарски трансфер итн. Ние го прифаќаме само ЗАЧУВАМ плаќање преку која е безбедна и за купувачот и продавачот. Уплатата е само објави на доставувачот откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка. Повратни информации Вашиот 5star позитивни повратни информации е високо ценет.Ако имате било какви прашања или незадоволителна откако ќе се добие производи,ве молиме слободно контактирајте со нас, ние секогаш ќе бидат активни во комуникацијата за решение,ви благодариме.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Ученически Чанти
Тип:
РАНИЦА
търговска марка:
RUIPAI
Тегло На Продукта:
0.65kg
Тип На Затваряне:
Светкавица
Състав На Материала:
Polyester
Височина На Продукта:
46cm
Основен Материал:
Найлон
Дължина На Продукта:
32cm
Вид На Модела:
Геометрична
Пол:
Момчета
Широчина На Елемента:
20cm
Номер На Модела:
MM307