.

Careaymade-пролет, обувки от естествена кожа, чиста ръчно изработени обувки на равна подметка, дамски обувки retro art mori момиче, дамски модни Ежедневни обувки

Careaymade-пролет, обувки от естествена кожа, чиста ръчно изработени обувки на равна подметка, дамски обувки retro art mori момиче, дамски модни Ежедневни обувки

58.40
BGN 55.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


Услуга
1, Ние внимателно ќе ги проверат квалитетот пред испорака, ве молиме да бидат сигурни да се купи!
2,Чевли Ќе бидат Испратени во 2-7 дена .
3,ве Молиме да се очекува малку на варијација во нашите чевли , бидејќи тие се рачно изработени производи ,поставеност и изглед ќе се разликува малку .
4, Таму можеби малку разлика за боја бидејќи на светлината ефект и компјутерски екран ефект .
6,ве Молиме контактирајте не за било какви проблеми ќе се сретнал , можете да не контактирате преку Trademaanager или не оставајќи ни порака , ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
7,врати се прифаќаат . купувачот плаќаат поштарина.
8, цел откажете прифатени , но купувачот треба да го одберете причина "другите" .
Повратни информации :
5stars детални продавачот рејтингот, кои се од клучно значење за раст на нашата мала компанија.

Всичко за продукта

Обувки Размер:
4.5, 5.5, 6, 7, 8, 8.5
Тип Елемент:
Апартамент
Отдел Име:
Възрастен
Хастар-Естествена Кожа Тип:
Коровья Кожа
Вид На Апартамента:
Основни модели
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Елемент На Модата:
Шиене
Тип На Затваряне:
Подхлъзване-В
Горния Материал:
естествена кожа
Случай:
Ежедневни обувки
Вид На Модела:
Твърд
Подкладочный Материал:
естествена кожа
Номер На Модела:
М019 568-4 099
Форма На Носа:
През Цялата Чорап
търговска марка:
Careaymade
Материал На Подметката На:
TPR
Материал Стелки:
свинска кожа
Сезон:
Пролет / Есен
Топ-Естествена Кожа Тип:
Коровья Кожа
Година на включване в списъка:
През пролетта на 2017 г.
Стил:
Мори, момиченце
материал на подметката на:
TPA (НИС Джин)
дълбочина на отвора:
плитък устата
Стил Чорап:
главата
Елемент На Модата:
плитък устата
Закрит режим:
ступи на земята
Класификация На Цветя:
[] черното е бяло петно [петно]
Размер:
353637383940
Модел:
Цвят