.

Търговия На Едро Фабрика Евтина Цена Коприна Chaussure Femme Талон Планински Кристал Във Високи Токчета Женски Помпи Луксозни Сватбени Обувки 2017

Търговия На Едро Фабрика Евтина Цена Коприна Chaussure Femme Талон Планински Кристал Във Високи Токчета Женски Помпи Луксозни Сватбени Обувки 2017

211.20
BGN 125.00 -41 %

Сума
Налично за поръчка


Добредојдовте на Нашиот магазин, Уживајте во вашата шопинг
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања,добредојдени да не контактирате.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрацијата може да имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на прашања
Големина На Табела :
Производ покажува :
Напомена : ние обично продаваат во Европската големина,можете да ме контактирате пред цел.
Превозот време : Кина Пост(8-26 дена, EMS(5-10 дена),DHL(3-7 дена),понекогаш тоа одложувања како некои причини,молам контактирајте ме на првиот пат.
Размена
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти на најдобар квалитет што можеме. Ако било неисправни или квалитетот проблем на предмети што се, можете да ги испратите назад во рок од 5 дена ќе добиете со тоа оригинални condtions за замена или рефундирање, и откако ќе ја прими стоката, ние може да го препрати на нови една за вас, или да направи реконструкција.
Но, купувачот ќе биде одговорност за дополнителни такси превозот.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни feed врати е многу важно за нас. Pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објект и услуга.
Ако имате било какви проблеми со нашиот предмет или услуга, pls контактирајте со нас прво, пред да се потврди приемот и остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите!

Всичко за продукта

Обувки Размер:
4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Пол:
Жени
Тип Елемент:
Помпи
Тип Помпа:
Основни модели
Стил:
Модни модели
Случай:
Парти
Сезон:
Лято
Вид На Шипове:
Тънки Токчета
Тип На Затваряне:
Подхлъзване-В
търговска марка:
Дипслут
Материал Стелки:
Дъвка
С Платформи:
No
Номер На Модела:
Т169
Горния Материал:
Коприна
Форма На Носа:
Остър Чорап
Петата Височина:
Високо (5 см-8 см.)
Материал На Подметката На:
Дъвка