.

без ръкави болельщица униформи децата на танцово дрехи за момичета, момчета модерни танцови костюми за деца потник + пола

без ръкави болельщица униформи децата на танцово дрехи за момичета, момчета модерни танцови костюми за деца потник + пола

30.00
BGN 27.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


sia Големина (cm) Соодветна висина на Градите, Ширина Половината Ширина S(100) 90cm-100cm 54 51 cm cm M(110) 101cm-110 см 57 см 52cm L(120) 111 cm -120 cm 60 cm 54cm XL(130) 121 cm -130 cm 64 cm 56cm XXL(140) 131 см -140 см 68 см 61cm XXXL(150) 141 cm -150 см до 72 см 64cm 4 XL(160) 151 cm -160 cm 76cm 66cm 5 XL(170) 161 cm -170 cm 80см 68cm
Answer : ___________________________ Note : 1.Дел од неа се облекуваат да се прифати обичај, Страница со детали или насловите се прикажани на страницата.Треба да се прилагодите на барање, ве молиме контактирајте со нас, прво да се утврди може да се прилагоди, а потоа поднесе цел.во доставување на нарачки, ве молиме да го пополните вашиот големина информации, ние добиваме информации ќе бидат прилагодени според вашите големина, обичај се облекуваат, не ја прифати замена, не ја прифати ќе се врати, Затоа што секој човек е големината не е иста, ве молиме да се разбере. 2.Ако се купи облека треба да се вратат или замена, ве молам, кога ќе примите фустан, веднаш контактирајте со нас и да се обезбеди дека облеката, пакување непроменети, ознака не е отстранет, не се изми, не влијае на вториот продажба, ние ќе Организираме како ќе испрати назад до Кина. Ако имате отстранети на ознака или бил однесен, намерно оштетени, кои влијаат на вториот продажба на продавница, не го прифати враќањето, не ја прифати замена.

Всичко за продукта

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Специална Употреба:
Костюми
търговска марка:
Сюйлоу
Номер На Модела:
8836
Секси Суггестивный:
No
Тема:
Възраждане
Непристойная Снимка:
No
Материал:
Polyester