.

Горещи Жени Секси Бельо Пискюл Еротично Бельо, Костюми, Бельо, Дамски Пижами Lenceria Nuisette

Горещи Жени Секси Бельо Пискюл Еротично Бельо, Костюми, Бельо, Дамски Пижами Lenceria Nuisette

4.54
BGN 3.00 -34 %

Сума
Налично за поръчка


Жешка Жени Секси Долна Облека Tassel Еротска Долна Облека Костими Долна Облека Дами Nightwear Lenceria Nuisette
Драг пријател, ако имате љубов објект, може да го додадете Желба Листа, можете да кликнете на овој знак, за што следниот шопинг. Ако сакате да се купи микс цел можете да го користите продавница количка. Изберете го објектот што треба и да го додадете во кошничката, а потоа да се продолжи изберете друг објект и да го додадете во кошничката премногу. Конечно одете до вашата продавница картичка и да ги плаќаат заедно. 1.Ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи) 2.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. 2 Бои за вашиот избор : Сина, Црвена Роза (ве Молиме да ми кажете која боја ви се допаѓа најдобрите , ако не't кажете ни и ние ќе го испрати по случаен избор ) Опис : Изгледа многу секси. Рефлектираат вашиот секси и шармантна парче да зачин до спалната соба активности. Ве молиме Рака мие само Големина : Една големина одговара за повеќето, Одговара за S-M, (еластичност) (приближно)

Всичко за продукта

Пол:
Жени
Тип Елемент:
Детска Кукла
Специална Употреба:
Екзотична Облекло
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
Ние знаем
Материал:
Ликра, Полиамид,Полиестер
Украса:
Пискюл
Секси Суггестивный:
No
Непристойная Снимка:
No
Тип Тъкани:
Дантела