.

Секси бельо горещи секси костюми, бельо, секс продукти прозрачни еротични Бодита еротични интимни пижами дамски плюшени мечки

Секси бельо горещи секси костюми, бельо, секс продукти прозрачни еротични Бодита еротични интимни пижами дамски плюшени мечки

4.80
BGN 4.00 -17 %

Сума
Налично за поръчка


**************************************************************************** *********************************************
Секси долна Облека Жешки Секси Костими долна облека Секс Производи Транспарентен Еротски Bodystockings Еротски Intimates Sleepwear жените Teddies
**************************************************************************** *********************************************
Answer : ___________________________ Note :
ние сме пакување во пластична кутија.поради меѓународниот превозот е долго време на патување.Кутија можеби ќе израмните на патот,ве молиме за разбирање.
100% Сосема Нов.
Стил :Секси Тело За Порибување
Боја :Како на слика покажува
Големина : Една големина (Просек се вклопува Големина XS - L)
Жешка, секси, диви, шармантна, таписерии
Многу удобен за носење!
Топло Предлог : Кога ќе примите објектот, ве молиме да се мијат со рака пред носење
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!
За боја разлика : Совети Нашата веб страница претставува производ на објектите како блиску до реалниот боја, но се земе еден поинаков вид на светлина и екранот фактори, постои одредена боја, ве молам прости ми. Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. За Големина на : Може да биде некои алишта имаат малку мали,ве молиме имајте во предвид кога ќе закажете врз основа на вашето тело.Ви благодариме. Контакт Со Нас На :
Ако има било какви прашања во врска големи купување или сакате да дознаете повеќе,ве молиме контактирајте со нас,ние сме среќни да одговориме на вашите прашања може да имате. За Експрес : Ние не сме одговорни за сопствени должност или увоз даночни !! Сите стоки што ќе изјават Облека или Модни Додатоци ,Нема секс збор за пакет. некои слика блокирани од страна на политика,ако сакате да се види јасна слика ,ве молиме контактирајте со нас.ние ќе го испратам до тебе,ви благодариме! производот е бесплатен превозот од " продавачот за Испорака Метод "," Yanwen Економски Воздух Mail " и "China Post Обичен Мал Пакет Плус" ,или на друг " Економски Воздух Mail ", Тоа не може да биде песна атирови парцела лево кина( само може да пратите кога тие во Кина ). Ако сакате целосно следење( трага сите route ),ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail","e Packet" или друг регистар превозникот . За Време на испорака е 30-60 дена,ве молиме да не се отвори спор во рок од 60 дена ,доколку не сте примиле во Проценето време,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе го реши со вас. Контакт со нас на : Позитивна Повратна информација е нашиот живот. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 бодови НСД. Пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации , ве молиме контактирајте со нас прво да се добие подобро решение . (Тоа е невозможно да се недостаток на евалуација). Бидејќи смета НЕУТРАЛЕН повратни информации како НЕГАТИВЕН фидбек во природата. Ние се грижиме нашите ценети клиенти. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, преку Порака и ние ќе се потрудиме да го реши тоа.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Боди-Костюм
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
Тип Тъкани:
Фланела
Материал:
Ликра, Полиестер
търговска марка:
Candiway
Номер На Модела:
GA08800000