.

Евтина ажурная жените порно дрехи slutty aapparel sexy body stocking women sex clothes еротично бельо еротичен масаж stock тъмно розово

Евтина ажурная жените порно дрехи slutty aapparel sexy body stocking women sex clothes еротично бельо еротичен масаж stock тъмно розово

BGN 3.12

Сума
Налично за поръчка

Добредојде и фала u за шопинг , Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-Маил. Секој Објект Е, Ние Внимателно Одбрани! Вашето задоволство е наша извршување
Опис : Состојба : 100% Сосема Нов Специјална Употреба : Егзотични Облека , секси долна облека во Боја : темно розова Само една големина слободни големина ,одговара за хип околу 90-102cm ,половината околу 58-80см ,биста околу 86-100cm. ВИСИНА : 155~175 CM БИСТА : 30~37 INCHES = 77~100 CM ПОЛОВИНАТА : 26~30 INCHES = 66~80СМ КОЛКОВИТЕ : 30~38 INCHES = 76~102 CM Модел : Висина : 170cm; Тежина : 53 KG; Биста : 92cm(35inches); Половината : 62cm(25inches); Колковите : 96cm(36inches) Пакет : 1 X секси носат (едноставна пакување) НАПОМЕНА : да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! Користи слична облека да се споредат со големина.
Превозот : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Превозот нормално трае 30 до 60 дена(руската Федерација 90days), додека ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем. Ве молиме не се отвори спор пред тоа време ако пратката не пристигнување. Убаво комуникација е најдобар начин да се решат проблемите. Ви благодариме за вашата поддршка и доверба.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Боди-Костюм
Тип Тъкани:
Джърси
Вид На Модела:
Твърд
Пол:
Жени
Материал:
Полиестер, Ликра
търговска марка:
Candiway
Номер На Модела:
GA01300000