.

Луксозни Дамски Часовник Gem Cut Geometry Crystal Кожени Кварцов Ръчен Часовник Fashion Dress Watch Ladies Gifts Clock Relogio Feminino

Луксозни Дамски Часовник Gem Cut Geometry Crystal Кожени Кварцов Ръчен Часовник Fashion Dress Watch Ladies Gifts Clock Relogio Feminino

6.00
BGN 4.00 -33 %

Сума
Налично за поръчка


висок-квалитет 2017 нови 5color накит watch fashion подарок табела жените Часовници Бисер на гем се намали црна геометрија рачни часовници кварц
[бирање големина] : дијаметар од околу 3cm
[size] : види рака 23 cm долги, 1.3 см широк [материјал] : огледало, стакло и огледало, 18 K злато позлата [материјал] : напредни СТП види рака Тежина : 30 грама нето тежина [пакување] : OPP
1 прифаќа следниве начини на плаќање :
Visa, Mastercard, QIWI, Western Union и Т / Т (трансфер) . 2 Купувачот Заштита : само ослободување на плаќање за нас откако ќе се потврди доставувањето на вашата нарачка. Кликни тука за да се знае повеќе за плаќање во
превозот
1. Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPS-от
или Хонгконг Пост /Кина Пост, превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата цел :
2. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.
3. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки.Да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе declareas
"подарок" или "примерок" со ниска вредност.
да знам повеќе за детали на пратката
Една рунда нас
1. Ако производите не се исти како desription или скршен во транзит. Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
2. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по
сте примиле , вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена
3. Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на или e-mail на нас,Ние ќе ви одговориме
во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за Викендот

Всичко за продукта

Материал Кутии И Чанти:
Не е пакет
Тип Обков:
Обтегач
търговска марка:
CMK
Дебелина На Корпуса:
8,8 мм
Вид На Материала На Лентата:
Кожа
Номер На Модела:
Ръчен часовник
Движение:
Кварц
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
Характеристика:
Няма
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Hardlex
Форма На Корпуса:
Неправилна Форма
Дълбочина На Водоустойчивост:
Не водонепропускливост
Диаметър На Циферблата:
18мм
Широчина На Лентата:
18мм
Материал На Корпуса:
Сплав
Дължината На Лентата:
13 инча
На Дисплея На Циферблата:
Аналог
Пол:
Жени
Тип Елемент:
Кварцов Часовник