.

KIMIO дамски кварцов часовник гореща елегантна окото гривна група дамски Ръчни часовници прост дизайн на роклята часовници 2017 женски подарък часовник

KIMIO дамски кварцов часовник гореща елегантна окото гривна група дамски Ръчни часовници прост дизайн на роклята часовници 2017 женски подарък часовник

34.64
BGN 21.00 -39 %

Сума
Налично за поръчка


KIMIO жените часовници кварц Топла Домот Мрежа Хривнија Бенд Дами рачни часовници Едноставен Дизајн фустан види 2017 женски подарок часовник
Опис : - 100% сосема нов и висок квалитет. - не ' рѓосувачки челик назад случај - Прецизни кварц движење, за точно време на чување. - Секојдневно отпорност на вода (не за туширање и пливање). - Бојата не може да се појави како точно како во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори и nacked боја на очите разлика. Карактеристики (Приближно) : - Watchcase Дијаметар : 26mm - Watchcase Дебелина : 8мм - Бенд Должина : 19cm - Watchband Ширина : 9mm - Бенд материјал : не ' Рѓосувачки челик - Случај материјал : алуминиум во Пакет се вклучени : - 1 x Зглоб Види

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Кварцов Часовник
търговска марка:
Кимио
Широчина На Лентата:
9мм
Форма На Корпуса:
Кръг
Дължината На Лентата:
19см
Дебелина На Корпуса:
8мм
Номер На Модела:
kw6115s
Характеристика:
Удароустойчив
Пол:
Жени
Диаметър На Циферблата:
26мм
Стил:
Лукс
Материал На Корпуса:
Сплав
Вид На Материала На Лентата:
неръждаема стомана
Материал Кутии И Чанти:
Не е пакет
Движение:
Кварц
Дълбочина На Водоустойчивост:
Не водонепропускливост
Тип Обков:
Куката На Ключалката
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Стъкло