.

Deanfun женски козметични чанти 3D печат на спирала за мигли на шаблон организатор за пътуване мода 41160

Deanfun женски козметични чанти 3D печат на спирала за мигли на шаблон организатор за пътуване мода 41160

3.18
BGN 3.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


Ние сме печатење на облека фабрика која maily произведува 3 D Дигитално печатење leggings,чорапи,sweatershirt,здолниште,drawstring торба,училиште торба ,и така натаму
ОЕМ &ODM се добредојдени,ние сме професионален дизајнер на тимот измената на задоволително облека стил за вас,ние сме најпопуларните и advaned продукции линија да им служи на вашиот обработка на побарувачката...Нашите испорака (пратката и воздух) е брзо и погодност
100% сосема нов и висок квалитет На козметички торба е совршен објект за секоја сезона сите годината козметичката торба е специјално дизајнирана за да ви дадат стил кои ќе ви ги мода Секоја боја е мека и comfortabl Материјал : висококвалитетен полиестер Големина на : 18*22*13.5 cm Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Квалитетот Надградба поудобно,Повеќе топлина,Повеќе стилски Повеќе од 50pcs да ги прилагодите на вашите сопствени боја/стил за Сите производи од нашата сопствена фабрика, на Сите производи во парк Пакетот вклучува : OPP 1 x козметички торба
100% во вид на снимање(Употреба Canon 70 D камера)
Вистински
Гаранција
100% Вид
Снимање
72 Часа
Испорака
Основана во 2009 година,Deanfun, бренд на YIWU Chenqi Е-трговија CO., LTD.,
се наоѓа во една од Chinas Врвни Мода Продавница онлајн.
Покривајќи површина од 20 илјади метри квадратни, ние сега има над 300 вработени, годишен продажбата на слика
што надминува стотици илјади парчиња облека.
Во текот на првата година, нашата компанија има постигнато 500% раст од 2009 до 2010 година,
за да се постигне продажбата на 150million Јуани. Сега, шест години поминале, Deanfun стана
најбрзо растечките Женска Облека
Ние веруваме дека модата може да се направи нашите животи на подобро, и ние сме посветени на дизајнирање и
продажба на најдобрите Модни Жените се колнам.
ЕДНА РУНДА НА ПРЕВОЗОТ
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 35business дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 40 работен ден. Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-45 >45 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-60 >60 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .1% 50.1% 29.6% 10.5% 4.7% Наплата Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21.4% 50.0% 14.3% 7.2% 7.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.5% 28.6% 43.8% 10.1% 7.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.1% 22.2% 30.3% 20.9% 15.5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.0% 47.1% 31.4% 17.6% 3.9%
Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.5% 25.0% 47.9% 12.9% 10.7% Наплата
ЗА ПЛАЌАЊЕ
Ние прифаќаме alipay тука .
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
ДРУГИ ПОЛИТИКИ
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
ПРАШАЊА и одговори П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил;Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Козметични чанти
Стил:
Модни модели
Номер На Модела:
41160
Дължина На Продукта:
18-22cm
Тип На Затваряне:
Светкавица
Основен Материал:
Polyester
Състав На Материала:
Polyester
Форма:
Възглавница
Широчина На Елемента:
2cm
Тегло На Продукта:
0.03kg
търговска марка:
деканфун
Вид На Модела:
Геометрична
Височина На Продукта:
13.5cm