.

COMFORTSKIN марка жена кожен портфейл 2018 Европейски и американски прост стил луксозен естествена кожа женски портфейл за монети

COMFORTSKIN марка жена кожен портфейл 2018 Европейски и американски прост стил луксозен естествена кожа женски портфейл за монети

20.64
BGN 16.00 -22 %

Сума
Налично за поръчка


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
COMFORSKIN Бренд Жените Кожен Паричник 2018 Европски и Американски Едноставен Стил Луксузен 100% Вистински Кожа Жена е Монета Чанта
Материјал : Вистинска Кожа
Обвивка : Полиестер Димензија : 10.5 X 9 X 2 см(1inch=2.54 см) Тоа може да го 0.5-1cm толеранција од мерењето начин. Забелешка : Боја Разлика - Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашиот monitor settings.
Protetive Пакување : Нормално ние ги користиме меур памук за заштита на прв, а потоа во курир кеси. ние ќе ги искористиме картон директно Ако количина е повеќе или волумен е премногу обемни, Ако имате било потребно за пакување, ве молиме контактирајте со нас. Услуга 1. Вашето задоволство е наша цел. 2. Ние сме посветени да нудиме на нашите клиенти најбезбедно и најлесен купување искуство. 3. Ние ви нудиме најновите креации со широк спектар на стилови и бои. Пратката 1.Ние брод на светот, и сите производи се со бесплатен превозот за речиси земји. 2.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако плаќање е завршен. Ако ви треба било поволни или брза испорака, ве молиме контактирајте со нас. 3.Ние брод од Кина, normaly тоа е од Кина пост воздухопловната или Epacket или стандард превозот или Хонгконг пост воздухопловната. Тие можат да стигнат до најголемиот број на земји во рок од 20 до 40 дена. Deivery времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 50 дена. Ако не примите објект по 40 дена,ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Боја Разлика Сите нашите предмети се за вистинска снимање, за технологија, прикажување, светлина, еколошки причини може да биде мало отстапување феномен, освен тоа, повеќето од нашите кеси се направени од 100% Вистински Кравја Кожа. Тоа е тешко да се купи кожени иста боја како слики, ве молиме во вид надвладее, ве молиме контактирајте со нас пред ставање цел колку што ќе ум бојата многу. Гаранција и се Враќа Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Повратни информации и Осврти 1. Вашиот задоволителен е нашата единствена persuit. вашите повратни информации и критики се исклучително важни за нас. 2. Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Портфейл
Тип На Затваряне:
Светкавица
Вид На Модела:
Твърд
Основен Материал:
естествена кожа
Тип Естествена Кожа:
Коровья Кожа
Стил:
Модни модели
Височина На Продукта:
9cm
Широчина На Елемента:
2 CM
Интериор:
Пух С Цип,Джоб За Монети,Държач За Карти,Титуляр На Снимки,Отделение За Банкноти
Дължина На Продукта:
10.5cm
търговска марка:
Вкусно кожа
Дължина На Чантата:
Кратък
Състав На Материала:
естествена кожа
Украса:
Няма
Тегло На Продукта:
0.07 KG
Портфейли:
Стандартни Портфейли
Номер На Модела:
NF-WL0272A
Подкладочный Материал:
Polyester
Пол:
Жени