.

Жена нова мода пролет лято сладки дантелени цветя готини ботуши открит чорап клинове скрити токчета висока платформа ежедневни обувки обувки

Жена нова мода пролет лято сладки дантелени цветя готини ботуши открит чорап клинове скрити токчета висока платформа ежедневни обувки обувки

174.40
BGN 140.00 -20 %

Сума
Налично за поръчка


започнете
крајот
повеќе оптоварување висина зголемување на повик сандали половина пантофли ве молиме кликнете :
Плаќање :
1. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ.Ако имате било какви прашања во донесувањето на плаќањето, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.
2.Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.
Превозот и предавање :
1. Ние обично се обиде да брод во рок од шест дена по приемот на вашата исплата. Ако имате било какви посебни случај, можете да контактирате со нас.
. Ние обично брод од страна на кина пост воздух mail Ако сакате другите се изразат како : EMS ТНТ, FEDEX, DHL, UPS-от ект, ве молиме контактирајте со нас Пред ставање на налози.
2. Ве молиме оставете порака за да ни кажете што големина, боја ви се допаѓа, ние ќе ви ја испратиме стоката со вашите детали, или ние ќе ги испрати по случаен избор.
Повратни Информации Политика
1.Нашиот бизнис се потпираат на вашите повратни информации, за вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, кои ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.ви благодарам многу.
2.Ние се грижиме за нашите вредни клиенти, и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми. Ние не можеме да прифатиме било какви негативни повратни информации, без комуникација, ако имате било незадоволство ве молиме да ни даде можност да го решат проблемот, Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ние сме сигурни дека секогаш постои решение.ви благодариме
Наплата :
1. Купувачот треба да понуди докази за проблемот во објектите.
2. Ако не сте задоволни со вашата нарачка,го акции случај, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите такси превозот. Но, ние нема да прифати враќање на предмети за човекот-направени штета или по користењето, Ние не прифаќаме никаква причина да се вратат.
3. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
За враќање наплата инструкции : двете купувачи и продавачи се договорат за враќање наплата, купувачот ќе ја врати стоката, продавачот примените стоки, Наплата по потврдувањето на стоки непроменети.
Answer : ___________________________ Note : . Овој објект големина на информации е само за повикување само.специфична Мерка малку се разликуваат Објект боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на екранот на вашиот компјутер.

Всичко за продукта

Обувки Размер:
4.5, 5, 5.5, 6.5, 7, 8
Отдел Име:
Възрастен
Тип Елемент:
Обувки
Вид На Шипове:
Увеличаване На Височината
Форма На Носа:
Pip-Чорап
Вид На Обувката:
Конна Езда, Конен Спорт
Горния Материал:
Дантела
Елемент На Модата:
Цвете
Сезон:
Лято
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Номер На Модела:
летни дантелени ботуши 20170302-JC88-W8802
Петата Височина:
Супер висок (8 см-нагоре)
Материал На Вала:
Дантела
С Платформи:
ДА
is_handmade:
ДА
Материал На Подметката На:
Pu
Подкладочный Материал:
естествена кожа
Височина На Обувката:
Глезен
Тип На Затваряне:
Цип
Материал Стелки:
свинска кожа
Вид На Модела:
Мозайка
Височина На Платформата:
5-7см
Хастар-Естествена Кожа Тип:
свинска кожа
Сезон:
Пролет лято есен
потребител:
жени, жени, жени, дами, дами, момичета, жени, сватба, жена
Стил:
мода, развлечения, сладък, елегантен, елегантен
Случай:
ежедневни, рокля, парти, сватба, абитуриентски нощ, офис & кариера
Цвят:
бял, черен
Размер EUR:
34 35 36 37 38 39
Размерът на САЩ:
4.5 5 5.5 6.5 7 8
Ток:
около 13 см (подметка около 5.5 см + скрит ток около 7,5 см )